تردد خودروها در محور نهاوند – نورآباد با زنجیر چرخ امکان ‌پذیر است

آذر 4, 1400
13 بازدید

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند گفت: با توجه به بارش برف در محور نهاوند – نورآباد، تردد خودروها در این محور با زنجیر   چرخ امکان پذیر است. به گزارش ایسنا منطقه همدان وحید صفدری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در حال حاضر در تمامی محورهای شهرستان نهاوند به خصوص در محورهای اصلی نهاوند- بروجرد، نهاوند […]

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند گفت: با توجه به بارش برف در محور نهاوند – نورآباد، تردد خودروها در این محور با زنجیر   چرخ امکان پذیر است.

به گزارش ایسنا منطقه همدان وحید صفدری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در حال حاضر در تمامی محورهای شهرستان نهاوند به خصوص در محورهای اصلی نهاوند- بروجرد، نهاوند – کرمانشاه و محور پرتردد نهاوند – نورآباد شاهد بارش برف هستیم.

وی با بیان اینکه با آغاز بارش برف در محورهای شهرستان و شدت بارش‌ها در محور نهاوند – نورآباد اکیپ‌های برف‌روبی شهرستان فعالیت خود را آغاز کردند، افزود: در حال حاضر هیچ ‌یک از محورهای شهرستان نهاوند به دلیل بارش برف مسدود نیست و همه محورهای شهرستان نهاوند باز است اما تردد در محور نهاوند – نورآباد به دلیل شرایط لحظه‌ای فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

صفدری با اشاره به اینکه محور نهاوند – نورآباد در حوزه استان لرستان به سمت نهاوند و محور نهاوند – آورزمان – ملایر از سمت شهرستان ملایر توسط  پلیس‌راه مسدود شده است، گفت: در حال حاضر سطح تمامی محورهای نهاوند با بهره‌گیری از بیش از ۷ اکیپ برف‌روبی و خودروی نمک‌پاش سیاه است و هیچ‌گونه مشکلی در تردد وجود ندارد.

وی گفت: هم‌وطنان عزیز تا قبل از ورود به محورهای کوهستانی با شماره تلفن ۱۴۱ تماس حاصل کرده و از آخرین وضعیت محورهای کشور کسب اطلاع کنند.منبع: ايسنا