تردد بین تهران و کرج ممنوع نیست

مرداد 25, 1400
3 بازدید

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از تمامی مردم البرز و تهران درخواست دارم که با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن همراهی داشته باشند تا با کمترین خسارت جانی از موج خطرناک و سهمگین کرونا بگذریم. عزیزاله شهبازی در بازدید از روند اعمال ممنوعیت ترددها در مبادی ورودی و خروجی […]

تردد بین تهران و کرج ممنوع نیست

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از تمامی مردم البرز و تهران درخواست دارم که با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن همراهی داشته باشند تا با کمترین خسارت جانی از موج خطرناک و سهمگین کرونا بگذریم.

عزیزاله شهبازی در بازدید از روند اعمال ممنوعیت ترددها در مبادی ورودی و خروجی استان که روز دوشنبه ۲۵ مرداد صورت گرفت، با قدردانی از تلاش‌های بی وقفه نیروی انتظامی استان در راستای اجرای طرح ممنوعیت ترددها، افزود: از روز گذشته ساعت ۱۲ ظهر به دنبال مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست آیت الله رییسی رییس جمهور محترم، نیروی انتظامی البرز با تمام توان برای اعمال ممنوعیت ترددها حاضر شد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تهران و البرز در مصوبات ستاد ملی کرونا یکپارچه دیده شده‌اند و ورود و خروج پلاک‌های خارج از این دو استان ممنوع است.

شهبازی گفت: در آزادراه‌های غدیر و تهران_شمال نیز این ممنوعیت با جدیت اعمال شده است.

وی با بیان اینکه این روند تا پنج روز آینده ادامه دارد، افزود: میدان امیرکبیر و سه راهی دیزین نیز این ممنوعیت اعمال شده است.

شهبازی گفت: این بار محدودیت تردد مد نظر نیست بلکه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوعیت تردد با قدرت و جدیت اعمال می شود.

وی افزود: از تمامی مردم البرز و تهران درخواست دارم که با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن همراهی داشته باشند تا با کمترین خسارت جانی از موج خطرناک و سهمگین کرونا بگذریم.

منبع: ايسنا