تذکر نماینده ساری در مورد قطعی مکرر برق در استان مازندران

آذر 22, 1400
10 بازدید

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: خاموشی برق در استان‌های شمالی مکرر شده است. این سوء مدیریت‌ها را پیگیری کنید. به گزارش ایسنا، علی بابایی کارنامی در شیفت شب جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از بیانات اخیر مقام معظم رهبری و تذکرات ایشان به دولت و مجلس […]

تذکر نماینده ساری در مورد قطعی مکرر برق در استان مازندران

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: خاموشی برق در استان‌های شمالی مکرر شده است. این سوء مدیریت‌ها را پیگیری کنید.

به گزارش ایسنا، علی بابایی کارنامی در شیفت شب جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از بیانات اخیر مقام معظم رهبری و تذکرات ایشان به دولت و مجلس گفت: ما تابع محض مقام معظم رهبری هستیم. ما تا آخر این مجلس مطالبات مردم را پیگیری خواهیم کرد.

نماینده مردم ساری در مجلس در تذکری خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: عدم پیگیری مطالبات خبرنگاران، رسانه‌های مجازی و مکتوب طولانی شده است. رسانه‌ها عرصه مهمی را مدیریت می‌کنند. وزیر ارشاد نگاهش به مسئله رسانه‌ای تغییر دهد.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت: خاموشی برق در استان‌های شمالی زیاد شده است. این سوء مدیریت‌ها را پیگیری کنید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این ادعا که اعتبار دهیاری‌ها و شهرداری‌ها کاملا تخصیص پیدا نمی‌کند، گفت: اگر رئیس جمهور برای این حوزه فکری نکند، پس چه کسی باید پیگیری کند؟

بابایی کارنامی در پایان در انتقادی از مدیر مسئول روزنامه ایران گفت: روزنامه ایران شأن مجلس را در پیگیری حقوق ملت ایران زیر سوال برده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا