تذکر نماینده بویراحمد درباره مطالبات زلزله‌زدگان سی‌سخت

آذر 23, 1400
5 بازدید

نماینده مردم بویراحمد در مجلس با اشاره به وقوع زلزله در شهرهای سی‌سخت و دنا نسبت به رسیدگی به مطالبات مردم این دو شهر و کشاورزان و باغداران تذکر داد. به گزارش ایسنا، مهدی روشنفکر در شیفت سوم جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به وقوع زلزله در شهرهای […]

تذکر نماینده بویراحمد درباره مطالبات زلزله‌زدگان سی‌سخت

نماینده مردم بویراحمد در مجلس با اشاره به وقوع زلزله در شهرهای سی‌سخت و دنا نسبت به رسیدگی به مطالبات مردم این دو شهر و کشاورزان و باغداران تذکر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی روشنفکر در شیفت سوم جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به وقوع زلزله در شهرهای سی‌سخت و دنا اظهار کرد: سی‌سخت، سخت لرزید. اماکن مسکونی و تجاری از ۶۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شده است. نه‌تنها بازار تعطیل و صنوف متضرر شده‌اند بلکه همه مردم اعم از فقیر و غنی دچار آسیب روحی و روانی شدید شدند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا با بیان اینکه تنها راه کاهش این ناآرامی‌ها ایجاد امید و اعتماد در میان زلزله‌زدگان است، گفت: این عزیزان باید رفتار و عملکرد ما را لمس کنند و پیشرفت را با چشم ببینند در غیر این صورت صدمات روحی این بزرگواران به بحران بزرگ تبدیل خواهد شد.

روشنفکر در پایان تذکر خود به خسارت وارده به کشاورزان و باغداران و عدم رسیدگی به مطالباتشان اشاره و تاکید کرد: خدا را شاکریم که زلزله تلفات جانی نداشته است اما به نظرم هر چه سریعتر باید شاهد رسیدگی به مشکلات کشاورزان و باغداران باشیم.

منبع: ایسنا