تداوم محدودیت‌های کرونایی در شهرهای مازندران

مهر 7, 1400
23 بازدید

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از تداوم محدودیت‌های کرونایی در شهرهای این استان خبر داد. نصرالله بیگلری در حاشیه مراسم اهدا کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران قانونمند فریدونکنار در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ممنوعیت کرونایی برداشته شد اما محدودیت‌ها همچنان در شهرهای مازندران وجود دارد، اظهارکرد: تمامی ورودی‌ها اعم از هراز، فیروزکوه، […]

تداوم محدودیت‌های کرونایی در شهرهای مازندران

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از تداوم محدودیت‌های کرونایی در شهرهای این استان خبر داد.

نصرالله بیگلری در حاشیه مراسم اهدا کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران قانونمند فریدونکنار در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ممنوعیت کرونایی برداشته شد اما محدودیت‌ها همچنان در شهرهای مازندران وجود دارد، اظهارکرد: تمامی ورودی‌ها اعم از هراز، فیروزکوه، کندوان، گلستان به گلوگاه، سمنان به ساری و گیلان به رامسر برای پلاک‌های غیربومی دارای محدودیت بوده و با جریمه یک میلیون تومانی اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه دوربین‌های ثبت تخلفات پلاک‌های غیربومی را جریمه می‌کند افرادی که بومی مازندران هستند و در شهرهای استان سکونت دارند باید برای جلوگیری از جریمه شدن پلاک خود را تعویض کنند.

بیگلری تصریح کرد: محدودیت تردد از ساعت ۲۲ تا سه بامداد همچنان وجود دارد که خواهشمندیم رانندگان گرامی در این ساعات تردد نکنند چراکه جریمه ۲۰۰ هزار تومانی شامل آن‌ها می‌شود.

منبع: ايسنا