تداوم بازرسی مستمر از دفاتر پیشخوان استان زنجان

آذر 23, 1400
8 بازدید

ایسنا/زنجان کارشناس اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: فعالیت دفاتر پیشخوان در حالت عادی قرار دارند و بازرسی‌های مربوطه نیز به طور مستمر انجام می‌شود. سعید بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت فعالیت دفاتر پیشخوان استان زنجان، اظهار کرد: شلوغی‌هایی که به دلیل مشکلاتی مانند مشکلات سهام در دفاتر پیشخوان به […]

تداوم بازرسی مستمر از دفاتر پیشخوان استان زنجان

ایسنا/زنجان کارشناس اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: فعالیت دفاتر پیشخوان در حالت عادی قرار دارند و بازرسی‌های مربوطه نیز به طور مستمر انجام می‌شود.

سعید بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت فعالیت دفاتر پیشخوان استان زنجان، اظهار کرد: شلوغی‌هایی که به دلیل مشکلاتی مانند مشکلات سهام در دفاتر پیشخوان به ‌وجود آمده ‌بود، حل شده و در حال حاضر دفاتر پیشخوان در حالت عادی است.

وی افزود: بازرسی‌های مستمری نیز در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط بازرس‌های اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمال‌غرب و اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با همکاری مراکز بهداشت از دفاتر پیشخوان صورت می‌گیرد.

این مسئول تصریح کرد: در دفاتر پیشخوان پروتکل‌ها رعایت می‌شود و با دفاتری که پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند برخورد جدی صورت گرفته و حتی برخی از دفاتر به مدت چند روز نیز پلمب شده‌ است.

بابایی ادامه داد: اگر همه پروتکل‌ها توسط دفاتر پیشخوان رعایت شود ولی مراجعه‌کنندگان به نکات بهداشتی توجه نکنند، رعایت پروتکل‌ها توسط دفاتر تاثیر چندانی نخواهد داشت و مردم نیز برای حفظ سلامتی خود باید به برخی از موارد مانند استفاده از ماسک، الکل و خودکار شخصی توجه کنند.

کارشناس اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، خاطرنشان کرد: افراد در صورت مشاهده هرگونه مشکل در راستای رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در دفاتر پیشخوان می‌توانند با شماره ۰۲۴۳۳۴۳۹۱۰۰ یا کد سامانه ۱۹۵ تماس بگیرند تا مورد گزارش شده بررسی شود.

منبع:ایسنا