تخفیف ۷۰ درصدی فروش کتاب در طرح “آرامش بهاری” در تبریز

مهر 7, 1400
27 بازدید

 با همکاری اداره اوقاف وامور خیریه ناحیه دو شهرستان تبریز، کتاب فروشی سلام اقدام به فروش کتاب با تخفیف ۷۰ درصدی در قالب طرح “آرامش بهاری” کرده است. رضا بخشی مدیر کتاب فروشی سلام در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تبریز، یک مکان مناسبی را در مرکز شهر و […]

تخفیف  ۷۰ درصدی فروش کتاب در طرح "آرامش بهاری" در تبریز

 با همکاری اداره اوقاف وامور خیریه ناحیه دو شهرستان تبریز، کتاب فروشی سلام اقدام به فروش کتاب با تخفیف ۷۰ درصدی در قالب طرح “آرامش بهاری” کرده است.

رضا بخشی مدیر کتاب فروشی سلام در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تبریز، یک مکان مناسبی را در مرکز شهر و با مساحت ۲۴۰ متر جهت عرضه کتاب در اختیار کتاب فروشی سلام قرار داده است.

وی افزود: ما تا زمانی که در این مکان حضور داشته باشیم، برای تمامی مردم، تخفیف ۵۰ درصدی خرید کتاب را همواره و در طول سال ارائه می‌دهیم.

وی ادامه داد: کتاب‌های ما شامل کتب مذهبی، ارزشی و دفاع مقدس، رمان‌های ایرانی و خارجی، کتب مخصوص کودک و روانشناسی عمومی است و اکنون برای بهار سال ۱۴۰۰ طرحی با عنوان “آرامش بهاری” را زیرنظر اداره اوقاف با تخفیف ویژه ۷۰ درصدی اجرا کرده و در این راستا اقدام به ارائه کتاب برای عموم مردم کردیم که استقبال بسیار خوبی نیز از این طرح انجام گرفته‌ است.

بخشی با اشاره به رضایت بالای مردم از برگزاری چنین طرحی، گفت: این تخفیف به خصوص برای کتاب‌های چاپ سال‌های قبل که قیمت‌های مناسبتری داشتند و اکنون ۷۰ درصد تخفیف هم بر روی آن‌ها اعمال شده، استقبال خوبی انجام گرفته است.

وی متذکر شد: ما آمادگی داریم تا این طرح را در مناطق دیگر شهر به خصوص امامزاده‌ها و یا اماکن دیگر تحت مجموعه اوقاف به شرط تخصیص مکان مناسب اجرا کنیم که در این شرایط، مردم استقبال بسیار بهتری از تخفیف برای کتاب خواهند داشت.

منبع:ایسنا