تحویل کمک‌های بهداشتی شرکت گاز سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا

مرداد 25, 1400
3 بازدید

 کمک‌های بهداشتی شرکت گاز سیستان و بلوچستان برای مبارزه با شیوع و کمک به بیماران کرونا به ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی این استان تحویل داده شد.   فرمانده و جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج بصیرت شرکت گاز سیستان و بلوچستان با حضور در دفتر ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی […]

تحویل کمک‌های بهداشتی شرکت گاز سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا

 کمک‌های بهداشتی شرکت گاز سیستان و بلوچستان برای مبارزه با شیوع و کمک به بیماران کرونا به ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی این استان تحویل داده شد.

  فرمانده و جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج بصیرت شرکت گاز سیستان و بلوچستان با حضور در دفتر ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی استان کمک های بهداشتی خریداری شده توسط پرسنل این شرکت برای مبارزه با شیوع کرونا و کمک به بیماران را تحویل این ستاد مردمی دادند.

در حاشیه این برنامه که با حضور دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان برگزار شد، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بصیرت شرکت گاز سیستان و بلوچستان، گفت: با توجه به موج اخیر کرونا و شرایطی که به وجود آورد طی دعوت نامه ای از طرح پایگاه بسیج از همکاران درون استان درخواست کردیم تا برای مقابله با ویروس منحوس کرونا در حد توان کمک کنند تا نذورات و کمکها به ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی این استان تحویل داده شود.

علی سرگزی افزود: در این زمینه دو عدد کپسول اکسیژن 20 کیلوگرمی با تمام ابزار مورد نیاز جهت بهره گیری بیماران درگیر کرونا به همراه 4هزار عدد ماسک بهداشتی تحویل ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی استان شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بحران ها و رخدادهای به کجود آمده، کمکهایی در حد توان از سوی بسیجیان و پرسنل شرکت گاز جمع آوری شد که این مهم همچنان در اولویت قرار دارد.

رمانده پایگاه مقاومت بسیج بصیرت شرکت گاز سیستان و بلوچستان هدف از این اقدام را افزایش روحیه همکاری و ایثارگری و افزایش حساسیت برای کمک به هم نوع در بین پرسنل شرکت گاز سیستان و بلوچستان اعلام کرد.

منبع: ايسنا