تحقق ۷۸ درصدی سهمیه اشتغال بخش کشاورزی خرمبید

آذر 29, 1400
87 بازدید

ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی خرمبید از تحقق ۷۸ درصدی سهمیه اشتغال بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۳ نفر در بخش کشاورزی این شهرستان مشغول فعالیت شدند. آرش خسروانی شنبه ۲۷ آذر در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: با این میزان اشتغال ایجاد شده از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۸ […]

تحقق ۷۸ درصدی سهمیه اشتغال بخش کشاورزی خرمبید

ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی خرمبید از تحقق ۷۸ درصدی سهمیه اشتغال بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۳ نفر در بخش کشاورزی این شهرستان مشغول فعالیت شدند.

آرش خسروانی شنبه ۲۷ آذر در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: با این میزان اشتغال ایجاد شده از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۸ درصد از تعهد اشتغال بخش کشاورزی در این شهرستان محقق شده است.

او عنوان کرد: این میزان اشتغال ایجاد شده در بخش کشاورزی در حوزه‌های زراعت، باغبانی، اموردام، شیلات، ترویج، آب وخاک، مکانیزاسیون و صنایع تبدیلی است که در سامانه رصد اشتغال کشوری ثبت شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمبید یادآورشد: سهمیه اشتغال بخش کشاورزی این شهرستان در سال جاری ۲۶۱ نفر است که تا کنون ۲۰۳ نفر ثبت سامانه شده و امیدواریم تا پایان سال کل سهمیه شهرستان تحقق یابد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,