تحصیل مجازی دانشجویان 11 مرکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه جهاددانشگاهی

آذر 5, 1400
15 بازدید

ایسنا/سمنان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه ی آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شود. علی منصفی راد در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در همین راستا، قرارداد همکاری با موضوع ارائه و پشتیبانی سامانه ی یادگیری و آزمون الکترونیک و خدمات […]

تحصیل مجازی دانشجویان 11 مرکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه جهاددانشگاهی

ایسنا/سمنان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه ی آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شود.

علی منصفی راد در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در همین راستا، قرارداد همکاری با موضوع ارائه و پشتیبانی سامانه ی یادگیری و آزمون الکترونیک و خدمات آموزش و آزمون برخط و مجازی به دانشجویان، مدرسان مراکز علمی کاربردی استان سمنان و با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان امضا و تبادل شد.

وی ادامه داد: طبق این قرارداد همکاری، تمام کلاس های آموزش غیرحضوری، و آزمون های الکترونیک ۱۱ مرکز علمی کاربردی استان سمنان به صورت برخط، غیرحضوری و آنلاین توسط سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: جمعیت دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان سمنان تحت پوشش این سامانه طبق این قرارداد همکاری ۲ هزار و ۱۲۶ نفر است که به طور متوسط روزانه یک هزار دانشجو از  مرکز علمی کاربردی سطح استان، از طریق سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان در کلاس های آموزش غیرحضوری و آزمون آنلاین مراکز علمی کاربردی استان در نیمسال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ شرکت می کنند.

منصفی راد افزود: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستور العمل های بهداشتی، تا پیش از این دوره های آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان، کلاس های آموزشی و آزمون آنلاین مراکز آموزش علمی کاربردی از طریق سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شده است و با توجه به تداوم وضعیت کرونایی و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این رویه در نیمسال دوم تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا