تجهیز یک سالن ورزشی به تخت‌های بستری کرونا در قزوین

مرداد 23, 1400
6 بازدید

عکس: آرشیو  مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: در شرایطی که تعداد موارد مثبت کرونا در قزوین در حال افزایش است، تصمیم گرفتیم سالن ورزشی شرکت گاز قزوین را برای بستری بیماران کرونایی تجهیز کنیم. قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه تعداد موارد مثبت کرونا در قزوین در حال افزایش است، […]

تجهیز یک سالن ورزشی به تخت‌های بستری کرونا در قزوین
عکس: آرشیو

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: در شرایطی که تعداد موارد مثبت کرونا در قزوین در حال افزایش است، تصمیم گرفتیم سالن ورزشی شرکت گاز قزوین را برای بستری بیماران کرونایی تجهیز کنیم.

قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه تعداد موارد مثبت کرونا در قزوین در حال افزایش است، اظهار کرد: از این روی که در حوزه مدیریت بحران باید برای حوادث آینده پیش‌بینی‌هایی صورت بگیرد، در شرایط کرونایی فعلی سالن ورزشی شرکت گاز قزوین برای بستری بیماران کرونایی تجهیز شده است؛ این سالت ۱۰۰ تخت ظرفیت دارد که فعلاً ۳۰ تخت در آن قرار داده‌ایم.

وی بیان کرد: چون سالن ورزشی شرکت گاز به بیمارستان شهید رجایی نزدیک است می‌تواند به صورت یک بیمارستان صحرایی عمل کرده و خدمات مناسبی را به بیماران ارائه دهد. در این سالن ورزشی برای بیماران کرونایی کپسول اکسیژن در نظر گرفته می‌شود البته هنوز بیماری در این سالن پذیرش نشده است و امیدواریم شرایط به گونه‌ای ادامه یابد که نیاز به بستری در این تخت‌ها نباشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین با اشاره به بی‌توجهی مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: لازم است مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند تا شرایط استان و کشور بهتر شود و بتوانیم پیک پنجم کرونا را زودتر پشت‌سر بگذاریم.

منبع: ايسنا