تجهیز مصلای آبادان و ورزشگاه آزادی خرمشهر برای بستری بیماران کرونا

مرداد 25, 1400
4 بازدید

عکس از آرشیو  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان از در حال آماده‌سازی و تجهیز بودن مصلای آبادان و ورزشگاه آزادی خرمشهر برای بستری بیماران مبتلا به کرونا خبر داد. دکتر مهدی کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ادامه روند افزایشی موارد ابتلا به کرونا و بستری در جنوب غرب خوزستان اظهار کرد: […]

تجهیز مصلای آبادان و ورزشگاه آزادی خرمشهر برای بستری بیماران کرونا
عکس از آرشیو

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان از در حال آماده‌سازی و تجهیز بودن مصلای آبادان و ورزشگاه آزادی خرمشهر برای بستری بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.

دکتر مهدی کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ادامه روند افزایشی موارد ابتلا به کرونا و بستری در جنوب غرب خوزستان اظهار کرد: در پی تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های جنوب غرب خوزستان و نبود تخت بستری و افزایش حجم بیماران، مجبور شده‌ایم برای بستری بیماران محل‌های دیگری پیش‌بینی کنیم.

وی افزود: در حال آماده‌سازی و تجهیز مصلای آبادان و ورزشگاه آزادی خرمشهر برای بستری بیماران مبتلا به کرونا هستیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان بیان کرد: عملا دیگر توان بیمارستانی نداریم و نیاز به تخت از خارج از بیمارستان داریم و این دو محل باید سریعا تجهیز شوند و مورد بهره‌برداری قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با کمبود امکانات، نیروی انسانی، اکسیژن و کپسول اکسیژن و کمبود تخت بستری در منطقه جنوب غرب خوزستان مواجه هستیم.

منبع: ايسنا