تجمع‌های اعتراضی سوری‌ها در محکومیت تصمیم ترامپ

آذر 4, 1400
13 بازدید

ساکنان استان‌های مختلف سوریه در اعتراض به تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره جولان اشغالی، تجمع‌های اعتراضی برگزار کرده و بر هویت سوری این منطقه تاکید کردند. به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد: ساکنان سویداء در اعتراض به تصمیم اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره جولان اشغالی در مقابل ساختمان استانداری تجمع […]

تجمع‌های اعتراضی سوری‌ها در محکومیت تصمیم ترامپ

ساکنان استان‌های مختلف سوریه در اعتراض به تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره جولان اشغالی، تجمع‌های اعتراضی برگزار کرده و بر هویت سوری این منطقه تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد: ساکنان سویداء در اعتراض به تصمیم اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره جولان اشغالی در مقابل ساختمان استانداری تجمع کرده و این اقدام دولت آمریکا را محکوم و بر هویت سوری جولان تاکید کردند.

همچنین ساکنان شهرهای قنیطره و جولان اشغالی با شدیدترین لحن اقدام ترامپ را محکوم و تاکید کردند: جولان اشغالی متعلق به سوریه است و هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند این واقعیت را تغییر داده و یا تاریخ و جغرافیا را تحریف کند.

ساکنان قنیطره و جولان اشغالی در این تجمع خشم شدید خود از اقدام ترامپ را که ناقض قطعنامه‌های بین‌المللی است، اعلام کردند.

انتهای پیام