تبریک نماینده ساری به مدال آور پارالمپیک

شهریور 13, 1400
52 بازدید

نماینده مردم ساری کسب مدال نقره توسط ورزشکار مازندرانی در مسابقات پارالمپیک را تبریک گفت.   علی بابایی کارنامی در مطلبی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مازندران که مهد دلیران و پهلوانان است، امروز به وجود فرزندان قهرمان خود افتخار می کند. قهرمانانی که پیش از آنکه بخاطر قهرمانی هایشان محبوب باشند، پهلوانی هایشان آنان را […]

تبریک نماینده ساری به مدال آور پارالمپیک

نماینده مردم ساری کسب مدال نقره توسط ورزشکار مازندرانی در مسابقات پارالمپیک را تبریک گفت.

  علی بابایی کارنامی در مطلبی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«مازندران که مهد دلیران و پهلوانان است، امروز به وجود فرزندان قهرمان خود افتخار می کند. قهرمانانی که پیش از آنکه بخاطر قهرمانی هایشان محبوب باشند، پهلوانی هایشان آنان را عزیز کرده است.

اینجانب کسب مدال نقره پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته تیراندازی با کمان توسط ورزشکار قهرمان و پرتلاش «جناب آقای رمضان بیابانی» را به اعضای خانواده محترم ایشان و تمام مردم عزیز ایران به خصوص اهالی شریف خطه مازندران و شهر ساری تبریک می گویم؛ بی تردید این مقام ها مایه سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خوشنودی مقام معظم رهبری و تمام ملت شریف ایران خواهد بود. ان شاءالله این توفیق موجب تداوم رشد و بالندگی روزافزون افتخارات ایران اسلامی در آوردگاه های مختلف ورزشی باشد.»

بر اساس این گزارش، رمضان بیابانی در رشته تیراندازی با تیروکمان موفق به کسب مدال نقره در مسابقات ورزشی پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ شد.

منبع: ايسنا