تاکید وزیر پیشنهادی نفت بر توجه به نیروی انسانی و جلوگیری از خام فروشی

مرداد 24, 1400
5 بازدید

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تمرکز بر میادین مشترک نفت و گاز، توجه به نیروی انسانی و جلوگیری از خام فروشی را از جمله برنامه‌های وزیر پیشنهادی نفت عنوان کرد. روح‌الله عباسپور با اشاره به جلسه صبح امروز (‌یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس که با حضور جواد اوجی وزیر پیشنهادی نفت […]

تاکید وزیر پیشنهادی نفت بر توجه به نیروی انسانی و جلوگیری از خام فروشی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تمرکز بر میادین مشترک نفت و گاز، توجه به نیروی انسانی و جلوگیری از خام فروشی را از جمله برنامه‌های وزیر پیشنهادی نفت عنوان کرد.

روح‌الله عباسپور با اشاره به جلسه صبح امروز (‌یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس که با حضور جواد اوجی وزیر پیشنهادی نفت برگزار شد گفت: وزیر پیشنهادی نفت در نشست امروز توضیحاتی درباره سوابق اجرایی خود و توفیقاتی که پیش از این در وزارت نفت به دست آورده، ارائه کرد.
وی افزود: آقای اوجی در جلسه امروز برنامه خود را ارائه کرد، تمرکز بر میادین مشترک نفت و گاز، توجه به نیروی انسانی، جلوگیری از خام فروشی، دستیابی به قابلیت‌های صادراتی، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در زمینه اکتشاف نفت و صادرات و… از دیگر برنامه‌های وزیر پیشنهادی نفت بود.
این نماینده مجلس ادامه داد: در نشست امروز اعضای کمیسیون صنایع و معادن نیز دغدغه‌ها و سوالات خود را در حوزه نفت، گاز و… مطرح کردند، صادرات نفت از طریق بخش خصوصی، استفاده از میادین مشترک نفت و گاز، جلوگیری از خام فروشی و ضرورت توجه به موضوع فرآوری از جمله موارد مطرح شده از سوی اعضای کمیسیون بود.
منبع: ايسنا