تاکید نمایندگان بر حل مشکلات خبرنگاران

مرداد 17, 1400
47 بازدید

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز خبرنگار بر لزوم حل مشکلات خبرنگاران تاکید کردند.   در جلسه علنی امروز (یک شنبه) مجلس و مصادف با روز خبرنگار، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنانشان روز خبرنگار را تبریک گفتند. مجتبی یوسفی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز خبرنگار را […]

تاکید نمایندگان بر حل مشکلات خبرنگاران

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز خبرنگار بر لزوم حل مشکلات خبرنگاران تاکید کردند.

  در جلسه علنی امروز (یک شنبه) مجلس و مصادف با روز خبرنگار، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنانشان روز خبرنگار را تبریک گفتند.

مجتبی یوسفی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز خبرنگار را به قشر زحمتکشی تبریک می گویم که برای رساندن مطالبات به حق مردم در شرایط سخت و کرونا تلاش می کنند به خصوص دو خبرنگاری که برای اطلاع رسانی درباره محیط زیست جانشان را از دست دادند.

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان نیز اظهار کرد: لازم است در مجلس یازدهم یعنی مجلسی که انقلابی است بیشتر از قبل به فکر خبرنگاران عزیز باشیم که بعضا در جایگاه های خطرناک حضور پیدا می کنند. آن ها از بیمه و حقوق کافی برخوردار نیستند. علاوه بر این متاسفانه برخی از خبرنگاران حقوق ثابت نداشته و به صورت خبری کار می کنند و نداشتن حقوق مکفی مشکلاتی برای آن ها ایجاد کرده است.

سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: خبرنگاران سخت کوش رابط بین مردم و مسوولان و انعکاس دهنده مشکلات هستند که قدردان زحمات آن ها در ایام سخت هستم. ان شاءالله مشکلات آن ها مثل مسکن و بیمه خبرنگاران حل شود.

احمد امیر آبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی نیز ابراز امیدواری کرد که مشکل خبرنگاران در دولت جدید و توسط مجلس انقلابی حل شود.

منبع: ايسنا