تاکید معاون بنیاد شهید بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران

مرداد 16, 1400
91 بازدید

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد.  دکتر عبدالرضا عباسپور در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از نزدیک به بررسی نحوه خدمات‌دهی درمانی به ایثارگران توسط این بیمارستان پرداخت. وی در این بازدید، بیمارستان امام‌خمینی(ره) را ظرفیتی ویژه برای خدمات‌دهی به ایثارگران و […]

تاکید معاون بنیاد شهید بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد.

 دکتر عبدالرضا عباسپور در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از نزدیک به بررسی نحوه خدمات‌دهی درمانی به ایثارگران توسط این بیمارستان پرداخت.
وی در این بازدید، بیمارستان امام‌خمینی(ره) را ظرفیتی ویژه برای خدمات‌دهی به ایثارگران و کسب رضایتمندی این عزیزان دانست و تأکید کرد: رضایتمندی ایثارگران از خدمات درمانی قابل‌ ارائه بسیار اهمیت دارد، در این راستا باید تمام اهداف و امکانات بیمارستان معطوف به تحقق این مسئله شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و افزود: نگاه بنیاد به بحث درمان ایثارگران نگاهی ویژه است و در همین راستا تمام تلاش خود را برای حصول نتیجه به‌کار خواهیم بست. امیدواریم با تلاش‌های گسترده و همکاری سایر مسئولان بتوانیم خدمات درمانی در شأن ایثارگران معظم ارائه کنیم.
شایان‌ ذکر است در جریان این بازدید سلیمان رستمیان مدیرکل و محمد کریمی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دکتر عباسپور را همراهی کردند.
منبع:ايسنا