تاکید مدیرکل راه و شهرسازی بر همراهی نمایندگان استان در اتمام پروژه‌ها

آذر 2, 1400
11 بازدید

ایسنا/سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز مدیر کل راه و شهرسازی استان به اتفاق دکتر حسین زهی نماینده خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی ، ویسی مدیر کل دیوان‌ محاسبات و هیتی از خبرنگاران خبرگزاری های و مطبوعات استان از مراحل ساخت دو محور گوهر کوه _بزمان _خاش و روتک بطول ۲۰ کیلومتر […]

تاکید مدیرکل راه و شهرسازی بر همراهی نمایندگان استان در اتمام پروژه‌ها

ایسنا/سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز مدیر کل راه و شهرسازی استان به اتفاق دکتر حسین زهی نماینده خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی ، ویسی مدیر کل دیوان‌ محاسبات و هیتی از خبرنگاران خبرگزاری های و مطبوعات استان از مراحل ساخت دو محور گوهر کوه _بزمان _خاش و روتک بطول ۲۰ کیلومتر بازدید کردند.

به گزارش ایسنا- عطاءاله اکبری در این بازدید افزود: دو محور روستایی مناطق کوهستانی مرکزی استان قرار داد و اتمام این دو پروژه باعث اتصال شهرستان های خاش و تفتان  از یک سو به نقطه صفر مرزی و از سوی دیگر به مرکز کشور خواهد شد.

وی با اعلام این مهم که اداره کل راه و شهرسازی استان مصمم است با وجود شرایط سخت طبیعی منطقه و محدودیت منابع مالی این دو پروژه مهم را به اتمام برساند

وی تاکید کرد: تمام پروژه های راهسازی این اداره کل علی رغم محدودیت منابع مالی در حال اجرا هستند.

وی نقش نمایندگان استان را در این شرایط که تخصیص اعتبار سال ۱۴۰۰ پروژه ها ۴۰ درصد می باشد حساس توصیف کردند و همراهی آنها را خواستار شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این مهم که در قالب همین همراهی و همگامی در طول هفته گذشته در خصوص بزرگراه زابل_زاهدان

با پیگیری این اداره کل آقای سرگزی ۲۰۰۰ تن قیر و آقای دکتر دهمرده ۱۰ میلیارد تومان از تخصیص نقدی اعتبار پروژه مذکور را تامین کردند را اعلام داشتند، نمایندگان ظرفیت عظیمی هستند که مدیران باید از آن استفاده کنند.

اکبری حضور دکتر حسین زهی را در کمیسیون عمران مجلس یک فرصت مغتنم برشمرد که تاکنون نتایج مطلوبی در توجه و تامین منابع حمایتی پروژه های مهم استان داشته است.

انتهای پیام