تاکید فرماندار ارومیه بر تسریع در پاکسازی مناطق حاشیه نشین از مواد مخدر

آبان 18, 1400
10 بازدید

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: پاکسازی مناطق آسیب پذیر ارومیه از مواد مخدر مورد توجه قرار گیرد. رسول مقابلی امروز ۱۳ تیر ماه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان ارومیه در مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپا قرار دارد، گفت: استفاده از ظرفیت های مختلف دستگاهها و نهادهای مسئول […]

تاکید فرماندار ارومیه بر تسریع در پاکسازی مناطق حاشیه نشین از مواد مخدر

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: پاکسازی مناطق آسیب پذیر ارومیه از مواد مخدر مورد توجه قرار گیرد.

رسول مقابلی امروز ۱۳ تیر ماه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان ارومیه در مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپا قرار دارد، گفت: استفاده از ظرفیت های مختلف دستگاهها و نهادهای مسئول برای مبارزه با اعتیاد ضروری است.
فرماندار ارومیه بسیاری از آسیب های اجتماعی را ناشی از مواد مخدر دانسته و افزود: با مشارکت همه جانبه دستگاه ها، نهادها و مردم می توان شاهد کاهش آسیب های حوزه مواد مخدر در جامعه بود.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت رسانه ها در امر پیشگیری از شیوع اعتیاد، خاطرنشان کرد: توجه به عوامل مستعد کننده گرایش به اعتیاد، می تواند به صورت علمی و تخصصی بررسی و اطلاعات آن برای ارتقای دانش عمومی در اختیار جامعه و مراکز اجتماعی و پژوهشی قرار گیرد.
مقابلی برنامه ریزی برای مبارزه با مواد مخدر در مناطق حاشیه نشین را ضروری دانسته و تصریح کرد: پاکسازی مناطق آلوده و آسیب پذیر به عنوان یکی از برنامه های مهم مورد توجه قرار گرفته و دستگاههای متولی به تکالیف خود در این زمینه عمل کنند.
فرماندار ارومیه با اعلام اینکه امنیت جامعه مرهون تلاش های نهادهای امنیتی، انتظامی و نظامی است، تاکید کرد: اقدامات پیشگیرانه باید به موقع انجام شده و با عوامل اصلی توزیع کننده مواد مخدر نیز برخورد جدی و همه جانبه صورت پذیرد.

منبع:ایسنا