تاکید شهرداری تهران بر اجرای دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی

مرداد 25, 1400
2 بازدید

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور بخشنامه‌ای از سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه خواست رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به‌صورت ویژه دنبال کنند. سید مناف هاشمی با صدور بخشنامه ای  از  شرکت واحد اتوبوسرانی ، سازمان پایانه ها، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و شرکت بهره برداری راه آهن شهری […]

تاکید شهرداری تهران بر اجرای دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور بخشنامه‌ای از سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه خواست رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به‌صورت ویژه دنبال کنند.

سید مناف هاشمی با صدور بخشنامه ای  از  شرکت واحد اتوبوسرانی ، سازمان پایانه ها، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه خواست از نظارت بر رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین بر الزام به استفاده از ماسک برای رانندگان و مسافران بار دیگر تاکید کرد و گفت: شست وشو و ضد عفونی مستمر ایستگاه ها و پایانه های مسافربری از اقداماتی است  که باعث قطع زنجیره کرونا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران وی در پایان اظهارکرد: در تمامی ایستگاه های تاکسیرانی، مترو و پایانه ها باید کانترهای فروش اقلام بهداشتی برای خدمات دهی ایجاد و یا تقویت شود.

منبع:ایسنا