تاکید استاندار مرکزی بر لزوم رفع موانع توزیع الکل در استان

آبان 26, 1400
7 بازدید

ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی بر لزوم رفع موانع توزیع روزانه 3.5 تن الکل در این استان برای رفع نیازهای عمومی بویژه نیاز شهروندان تاکید کرد. براساس اعلام پایگاه خبری استاندار مرکزی، سیدعلی آقازاده در نشست پدافند زیستی استان، به آغاز تولید ماسک توسط بخش خصوصی و بسیج و اختصاص سهمیه از تولیدات کارخانه تولید ماسک زرندیه به […]

تاکید استاندار مرکزی بر لزوم رفع موانع توزیع الکل در استان

ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی بر لزوم رفع موانع توزیع روزانه 3.5 تن الکل در این استان برای رفع نیازهای عمومی بویژه نیاز شهروندان تاکید کرد.

براساس اعلام پایگاه خبری استاندار مرکزی، سیدعلی آقازاده در نشست پدافند زیستی استان، به آغاز تولید ماسک توسط بخش خصوصی و بسیج و اختصاص سهمیه از تولیدات کارخانه تولید ماسک زرندیه به استان اشاره کرد و گفت: این ماسک ها تحت نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و بوسیله اتاق اصناف توزیع می شود.

وی با بیان اینکه روند ابتلا به کرونا در استان به ثبات رسیده است، اظهار کرد: موفقیتی که در این حوزه حاصل شد نتیجه همکاری مردم، اصناف و تلاش بخش درمان استان است.

وی تداوم رعایت موازین ایمنی بویژه در منزل ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری را خواستار شد و گفت: گزارش‌هایی مبنی بر رعایت نشدن مسائل اولیه بهداشتی در پمپ بنزین‌های استان وجود دارد، به همین دلیل بر اساس مصوبه قرارگاه پدافند زیستی استان، جایگاه های عرضه بنزین باید نسبت به رعایت دستورالعمل های ابلاغی اهتمام ورزند.

استاندار مرکزی با بیان اینکه تمامی مسافران ورودی و خروجی به شهرستان‌های استان توسط بازرسی قرارگاه زیستی استان مورد معاینه و تب سنجی شده قرار می گیرند گفت: در صورت مشاهده هرگونه مشکل راهنمایی‌های لازم به این افراد ارائه می شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا