تامین ۲۳ دستگاه کپسول اکسیژن برای قرنطینه های خانگی بخش شهاب

مرداد 21, 1400
51 بازدید

 فرماندار شهرستان قشم گفت: ۲۳ دستگاه کپسول اکسیژن به ارزش  یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال توسط خیرین بخش شهاب برای استفاده بیماران قرنطینه خانگی این بخش تامین و توزیع شد. علیرضا نصری صبح امروز (۲۱ مردادماه) در بازدید از مرکز واکسیناسیون بخش در شهر سوزا همچنین با اشاره به تامین یکهزار بسته ماسک به […]

تامین ۲۳ دستگاه کپسول اکسیژن برای قرنطینه های خانگی بخش شهاب

 فرماندار شهرستان قشم گفت: ۲۳ دستگاه کپسول اکسیژن به ارزش  یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال توسط خیرین بخش شهاب برای استفاده بیماران قرنطینه خانگی این بخش تامین و توزیع شد.

علیرضا نصری صبح امروز (۲۱ مردادماه) در بازدید از مرکز واکسیناسیون بخش در شهر سوزا همچنین با اشاره به تامین یکهزار بسته ماسک به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال در سه ماه اخیر توسط خیرین، افزود: همکاری های خیرین برای تامین اقلام پزشکی و بهداشتی از ابتدا انتشار ویروس کرونا مثالزدنی و از نقطه های اتکا و موثر در ارائه خدمات بوده است.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم با تقدیر از نماینده خیرین این بخش، تصریح کرد: همراهی های همه اقشار و تلاش مخلصانه برای کمک به کادر درمان و کاهش مشکلات غیر قابل انکار و شایسته تحسین است.

وی ادامه داد: تامین و توزیع یک‌ هزار بسته ماسک به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال توسط خانم مریم دریانورد از گروه همیاران سوزا تامین و برای توزیع رایگان در اختیار ستاد کرونا بخش قرار داده شده است.

فرماندار شهرستان قشم همچنین  در بازدید از سه سالن در شهرهای قشم، سوزا و رمکان، گفت: مرکز واکسیناسیون مجزا برای شهر سوزا و رمکان آماده شده و یک سالن در حال آماده سازی برای افزایش فضای تزریق شهر قشم است.

نصری با تاکید بر اثربخشی واکسن در کنترل شیوع و کاهش تلفات ناشی از ابتلا از مردم شهرستان خواست: با دنبال کردن اخبار پس از اعلام گروه سنی، بلافاصله و بدون تردید برای دریافت واکسن مراجعه کنند.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم تصریح کرد: مجوز تزریق واکسن گروه های سنی بالای ۱۸ برای جزیره قشم صادر و ستاد مدیریت بیماری کرونا با همکاری همه دستگاه، نهاد و سازمان ها، امکانات، نیروی انسانی و فضای لازم را برای اجرای این طرح توسط شبکه بهداشت و درمان پیگیری می کند تا به محض تامین واکسن، اجرایی شود.

فرماندار قشم یادآور شد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از تجمع و تردد غیر ضروری تا کنترل کامل بیماری حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع: ايسنا