تاسیس دبیرخانه آموزش جودوی آسیا در تهران/ خسروی نژاد: دغدغه درخشان کمک به جودوی ایران است

آذر 21, 1400
8 بازدید

ملی پوش سابق جودوی ایران از همکاری خود با محمد درخشان رییس کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا خبر داد و گفت: قرار است در نخستین گام دبیرخانه این کمیسیون بزودی در تهران شروع به کار کند. مسعود خسروی نژاد در گفتگو با ایسنا، درباره همکاری با محمد درخشان رییس سابق فدراسیون جودو و رییس کمیسیون […]

تاسیس دبیرخانه آموزش جودوی آسیا در تهران/ خسروی نژاد: دغدغه درخشان کمک به جودوی ایران است

ملی پوش سابق جودوی ایران از همکاری خود با محمد درخشان رییس کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا خبر داد و گفت: قرار است در نخستین گام دبیرخانه این کمیسیون بزودی در تهران شروع به کار کند.

مسعود خسروی نژاد در گفتگو با ایسنا، درباره همکاری با محمد درخشان رییس سابق فدراسیون جودو و رییس کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا، اظهار کرد: طی چند جلسه مختلف و ساعت ها گفتگو، مباحث بسیار خوبی در رابطه با شرایط جودو در آسیا و همچنین مسایل بین المللی جودو مطرح شد و ایشان نیز مانند همیشه نظرات بسیار خوب و راهگشایی را درباره وضعیت جودو و راه های پیشرفت این رشته در ایران و آسیا مطرح کرد.

مربی سابق تیم ملی جودو، با اعلام این خبر که قرار است بزودی دبیرخانه کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا در تهران تاسیس شود، گفت: ایجاد این دبیرخانه در ایران قطعا نقش مهمی در جایگاه جودوی ایران در آسیا و جهان خواهد داشت و ایران را در بحث آموزش جودوی آسیا در جایگاه ویژه ای قرار خواهد داد. بر اساس پیشنهادی که آقای درخشان داشت قرار شد بنده نیز در کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا و دبیرخانه آن در تهران همکاری داشته باشم که امیدوارم بتوانیم به رشد و توسعه هر چه بیشتر جودو در ایران و آسیا کمک کنیم. درباره مکان این دبیرخانه در تهران نیز بررسی های لازم انجام شده و بزودی مشخص خواهد شد.

وی درباره شرح وظایف این دبیرخانه، خاطرنشان کرد: بر اساس رسالتی که کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا بر عهده دارد، این دبیرخانه در مباحث آموزشی مربوط به مربیان کشورهای مختلف، برگزاری کلاس های آموزشی و ارایه مدارک معتبر بین المللی و همچنین مراتب دریافت دان جودو و… فعالیت خواهد کرد.

خسروی نژاد با اشاره به جایگاه محمد درخشان به عنوان رییس کمیته آموزش اتحادیه تکواندوی آسیا در قاره کهن و فدراسیون جهانی جودو، گفت: درخشان همواره نگاه ملی به جودوی ایران داشته و دغدغه ای جز کمک به پیشرفت جودوی ایران نداشته است. امیدوارم با برنامه های بسیار خوبی که پی ریزی شده بتوانیم گام های خوبی برای کمک به جودوی ایران و آسیا برداریم و در راستای آموزش های نوین در جودو حرکت کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا