تارتار: بازی بی کیفیتی را شاهد بودیم/ به این ۳ امتیاز نیاز مبرم داشتیم

آذر 4, 1400
16 بازدید

سرمربی پیکان بعد از برتری تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: این پیروزی به ما در آینده کمک می‌کند و به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتیم که خدا را شکر به دست آوردیم. به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی بی کیفیتی بود […]

تارتار: بازی بی کیفیتی را شاهد بودیم/ به این ۳ امتیاز نیاز مبرم داشتیم

سرمربی پیکان بعد از برتری تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: این پیروزی به ما در آینده کمک می‌کند و به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتیم که خدا را شکر به دست آوردیم.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی بی کیفیتی بود و در نیمه اول هم به جز ضربه ایستگاهی و اوت دستی هیچ موقعیتی را ندیدیم و هر دو تیم بد عمل کردند. ترس از باخت در کار دو تیم تاثیر گذاشته بود اما در نیمه دوم خوشبختانه روی یک کار تمرین شده به گل رسیدیم. برای بازی با ذوب‌آهن برنامه داشتیم و روی شوت زنی کار کرده بودیم. خوشحالم که به این شکل گل زدیم اما در مجموع بازی بی‌کیفیتی بود.

او ادامه داد: بعد از گل، تیم حریف سعی می‌کرد از کناره‌ها حمله کند و وقتی کناره‌ها بسته شد سعی می‌کرد ارسال مستقیم کند و طبیعی بود چون بازیکن بلند قامت داشتند. ما هم سعی کردیم بازیکن قد بلند وارد بازی کنیم و در این کار هم موفق بودیم. در مجموع این پیروزی واقعا به ما در آینده کمک می‌کند و به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتیم که به دست آوردیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم.

سرمربی پیکان با بیان این‌که امیدوارم همیشه برخوردها جدی باشد، گفت: مجتبی حسینی و همکارانش انسان‌های خوبی هستند و نیمکت خوبی دارند اما می‌خواهم بگویم در بحث شلوغی نیمکت‌ها باید برخوردها شدید باشند تا نظم و انضباط در بازی‌ها حاکم باشد.

او در پایان اضافه کرد: دوندگی بازیکنانم در نیمه اول یک مقدار کم بود و گله من از بچه‌ها همین بود و در بین دو نیمه هم تذکر لازم را دادم. برای همین یک تعویض زود هنگام انجام دادیم تا بتوانیم دوندگی‌مان را بیشتر کنیم و فضاها را از ذوبی‌ها بگیریم که خدا را شکر در این امر هم موفق بودیم.

منبع:ایسنا