بیمه سلامت خود را غیرحضوری تمدید کنید

مهر 7, 1400
23 بازدید

 مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: بیمه شدگان صندوق‌های بیمه روستائیان و سلامت همگانی جهت تمدید بیمه خود از طریق سامانه خدمات غیرحضوری اقدام کنند. پرویز رمضانی با بیان این مطلب که با توجه به اتمام اعتباربیمه  اغلب بیمه‌شدگان صندوقهای روستائیان و سلامت همگانی در پایان شهریور اظهار کرد: برای پیشگیری از ایجاد ازدحام در دفاتر […]

بیمه سلامت خود را  غیرحضوری تمدید کنید

 مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: بیمه شدگان صندوق‌های بیمه روستائیان و سلامت همگانی جهت تمدید بیمه خود از طریق سامانه خدمات غیرحضوری اقدام کنند.

پرویز رمضانی با بیان این مطلب که با توجه به اتمام اعتباربیمه  اغلب بیمه‌شدگان صندوقهای روستائیان و سلامت همگانی در پایان شهریور اظهار کرد: برای پیشگیری از ایجاد ازدحام در دفاتر پیشخوان و به‌دلیل شرایط خاص ناشی از همه گیری ویروس کرونا و گسترش این بیماری، اعتبار بیمه‌های فوق به مدت سه ماه دیگر بصورت سیستمی تمدید شد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در نظر است از این پس تمدید اعتبار سیستمی متوقف شد، بیمه‌شدگان صندوقهای مذکور به منظور تمدید اعتبار بیمه از طریق سامانه خدمات غیر حضوری سازمان به آدرس bimehsalamatiranian.ir و یا با مراجعه به دفاتر پیشخوان اقدام کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر ادامه داد: همچنین افراد بدون پوشش بیمه نیز  جهت ثبت درخواست پوشش بیمه می توانند از طریق سامانه فوق یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد اقدام کنند.

به نقل از روابط عمومی بیمه سلامت استان بوشهر، رمضانی تاکید کرد: بیمه شدگانی که پوشش بیمه آنها به‌صورت سیستمی تمدید اعتبار شود و نیز سایر بیمه شدگانی که هم اکنون دارای پوشش بیمه معتبر هستند، تنها در بازه زمانی ۴۰ روز مانده به پایان اعتبار، می‌توانند از طریق سامانه خدمات غیر حضوری نسبت به تمدید اعتبار پوشش بیمه خود اقدام کنند.

منبع: ايسنا