بیماریابی ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

مهر 8, 1400
30 بازدید

 طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی و ۱۰ مورد مثبت بستری در استان زنجان شناسایی شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار امروز (۸ فروردین‌ماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است که از ابتدای […]

بیماریابی ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

 طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی و ۱۰ مورد مثبت بستری در استان زنجان شناسایی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار امروز (۸ فروردین‌ماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸۵ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است که از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون ۴۴ هزار و ۷۱۲ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

در حال حاضر ۲۱۳ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۱۰ مورد بوده است.

همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۰ هزار و ۶۹۲ مورد و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۷۱۵۱ مورد بوده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۱۹۵ نفر رسیده که تعداد بیماران فوت شده طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان نیز ۲ نفر بوده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۵ ۹۱۵ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۵۱ هزار و ۸۶۳ مورد بوده است.

منبع:ایسنا