بیمارستان امام خمینی کرج احیاء و معوقات پرسنل هم پرداخت خواهد شد

مرداد 17, 1400
36 بازدید

 مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان البرز با اشاره به آمادگی کامل این سازمان برای رونق دوباره بیمارستان امام خمینی(ره) کرج، گفت: همه مسئولان عالی و نهادهای مرتبط مصمم شده‌اند تا این بیمارستان به چرخه درمان بازگردد و دیون معوقه پرسنل نیز پرداخت شود. قدرت‌الله شمیرانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تشکیل […]

بیمارستان امام خمینی کرج احیاء و معوقات پرسنل هم پرداخت خواهد شد

 مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان البرز با اشاره به آمادگی کامل این سازمان برای رونق دوباره بیمارستان امام خمینی(ره) کرج، گفت: همه مسئولان عالی و نهادهای مرتبط مصمم شده‌اند تا این بیمارستان به چرخه درمان بازگردد و دیون معوقه پرسنل نیز پرداخت شود.

قدرت‌الله شمیرانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تشکیل یک جلسه با حضور مسئولان عالی استان و نهادهای مرتبط با موضوع بیمارستان امام خمینی(ره) کرج به منظور کمک به احیاء این بیمارستان گفت: قرار بر این شده تا اصل کار به بنیاد شهید واگذار شود.

شمیرانی افزود: این تصمیم براساس کار کارشناسی جهت رفع نواقص گذشته اتخاذ شده و مورد تأیید نیز قرار گرفته است بر همین اساس اولویت به بنیاد شهید داده شده است.

وی ادامه داد: ۲.۳ از شش دانگ این بیمارستان متعلق به بنیاد شهید و ۳.۷ دانگ نیز متعلق به ۱۶ شهرداری استان البرز است و این واگذاری با موافقت همه شهرداری‌ها صورت خواهد گرفت و تلاش بر این خواهد بود تا بیمارستان هر چه سریعتر راه‌اندازی شود.

این مسئول در خصوص وضعیت معوقات  حقوق پرسنل بیمارستان هم خاطرنشان کرد: کار تعیین میزان بدهی و مشخص شدن معوقات، توسط کارشناسان رسمی دادگستری با همکاری دادگستری استان با جدیت در حال انجام است و میزان معوقات ظرف ۱۵ تا ۲۰ روز آینده مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اتفاق نظر همه مسئولان عالی و نهادهای مرتبط برای احیاء بیمارستان امام خمینی(ره) کرج، گفت: سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز آمادگی هر نوع همکاری در این زمینه را دارد تا بیمارستان فعال شده و به چرخه درمان برگردد و دیون پرسنل نیز پرداخت شود.

منبع: ايسنا