بودجه مصوب سال ۹۸ شهرداری تبریز به تایید فرمانداری رسید

آذر 4, 1400
11 بازدید

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از تایید بودجه دو هزار و ۶۶۸ میلیارد تومانی مصوب سال ۹۸ شهرداری تبریز خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرتضی موحدنیا با اشاره به برگزاری جلسات مشترک متعدد بررسی بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز در فرمانداری، گفت: پس از بررسی‌های انجام شده، در […]

بودجه مصوب سال ۹۸ شهرداری تبریز به تایید فرمانداری رسید
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از تایید بودجه دو هزار و ۶۶۸ میلیارد تومانی مصوب سال ۹۸ شهرداری تبریز خبر داد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرتضی موحدنیا با اشاره به برگزاری جلسات مشترک متعدد بررسی بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز در فرمانداری، گفت: پس از بررسی‌های انجام شده، در نهایت هیات تطبیق مصوبات فرمانداری، بودجه مصوب شهرداری تبریز را در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۷ تایید کرد.
وی افزود: بودجه دو هزار و ۶۶۸ میلیارد تومانی سال۹۸  شهرداری تبریز پیش از این در شورای اسلامی شهر تبریز به تصویب رسیده بود و بر اساس قانون برای بررسی نهایی و به فرمانداری ارسال شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز گفت: هیات تطبیق مصوبات فرمانداری تریز پس از بررسی‌های کارشناسی هیچ گونه ایرادی را نسبت به این لایحه وارد نداست و آن را به طور کامل تایید کرد.
موحد نیا با تاکید بر اهمیت زمانبندی تصویب کلیات بودجه سال ۹۸ در اسفند ماه سال گذشته، گفت: شهرداری نسبت به سال های گذشته فرصت مناسبی برای اجرای روند مناقصات پروژه های اولویت دار سال ۹۸ دارد.
گفتنی است،  براساس قانون نظر فرمانداری به رئیس شورا اعلام و رئیس شورا آن را برای اجرا به شهردار تبریز ابلاغ می کند.منبع: ايسنا