بهروز رضوی راوی «سقاخانه» شد

مرداد 20, 1400
93 بازدید

ویژه برنامه «سقاخانه» از رادیو تهران با هدف سبک زندگی ساده و ترویج زندگی حسینی در جامعه با صدای بهروز رضوی روی آنتن می رود.  به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ ویژه برنامه «سقاخانه» هر روز از ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه با صدای بهروز رضوی از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران، از موج […]

بهروز رضوی راوی «سقاخانه» شد

ویژه برنامه «سقاخانه» از رادیو تهران با هدف سبک زندگی ساده و ترویج زندگی حسینی در جامعه با صدای بهروز رضوی روی آنتن می رود.

 به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ ویژه برنامه «سقاخانه» هر روز از ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه با صدای بهروز رضوی از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران، از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز پخش می شود.

از ضرورت تهیه این ویژه برنامه می توان به بسط و گسترش تفکر هیأتی و اخلاق حسینی در جامعه اشاره کرد که مروری بر آداب و سنن عزاداری در تهران قدیم می شود.

سقاخانه بخش های مختلفی را شامل می شود که می توان به آیتم «مستند بزرگان تهران» که ترویج اخلاق مردم داری و جوانمردی و مردم داری است، اشاره کرد. «میزگرد خانواده» با بررسی نقش بانوان و هیأت هایی زنانه، به انسان سازی ها در جامعه ای کوچک با مادرانی بزرگ اشاره دارد.

با توجه به موضوع اصلی برنامه که سبک زندگی و انسان سازی است، سخنرانی های آیت الله فاطمی نیا، آیت الله مجتهد تهرانی بزرگانی دیگر و…. در این بخش پخش خواهد شد. با توجه به شرایط کنونی جامعه نذرها می توانند بر اساس شرایط بهداشتی و نیاز جامعه به دست افراد نیازمند برسند، در این برنامه سعی می شود به نکاتی همچون نذورات در این ایام و نذرهای فرهنگی و بهداشتی و.. اشاره کرد. با هدف انسان سازی و ترویج اخلاق استادان و شاگردان در جامعه با استادان و شاگردان قدیم گفت وگو خواهد شد.

گوینده بهروز رضوی و مریم شهرامپور، نویسنده معصومه ناظری، آیتم ساز شیشه گر، مجتبی احمدی و حامد رشید سادات و … هستند.

منبع: ايسنا