بهره‌مندی بیش از 6 هزار مسافر نوروزی از خدمات درمان سرپایی هلال احمر خوزستان

آذر 4, 1400
10 بازدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اجرای طرح ملی امداد و نجات از 25 اسفندماه، از بهره‌مندی 6 هزار و 217 نفر از خدمات درمان سرپایی این جمعیت در خوزستان تا روز گذشته خبر داد. علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال […]

بهره‌مندی بیش از 6 هزار مسافر نوروزی از خدمات درمان سرپایی هلال احمر خوزستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اجرای طرح ملی امداد و نجات از 25 اسفندماه، از بهره‌مندی 6 هزار و 217 نفر از خدمات درمان سرپایی این جمعیت در خوزستان تا روز گذشته خبر داد.
علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر از 25 اسفندماه 97 آغاز شده و تا 17 فروردین ماه 98 ادامه دارد.
وی افزود: با اجرای این طرح تا روز گذشته 6 هزار و 217  نفر از مسافران نوروزی در خوزستان به صورت سرپایی درمان شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: همچنین از 6 هزار و 140 نفر در بخش خدمات حضوری مسافران نوروزی و راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس آزمایش قند و فشار خون گرفته شد.
خدادادی ادامه داد: همچنین 64 نفر  در بخش خدمات حضوری، راهیان نور و حوادث جاده‌ای و شهری و کوهستانی به مراکز درمانی انتقال یافتند.
وی عنوان کرد: در 10 روز گذشته، 125 نفر از هموطنان در حوادث جاده‌ای، کوهستان و شهری در خوزستان دچار مصدومیت شدند. متاسفانه شش نفر از این تعداد جان باختند که پنج نفر از آنها در حوادث جاده‌ای و یک نفر بر اثر حوادث شهری کشته شد.
وی با بیان اینکه در اجرای طرح ملی امداد و نجات تاکنون 48 عملیات انجام شده است، تصریح کرد: در این مدت 22 مورد واژگونی خودرو، 11 مورد تصادف، یک مورد آتش‌سوزی خودرو و یک مورد انحراف و برخورد با مانع در بخش حوادث جاده‌ای رخ داده است.