بستری ۵۰ بیمار کرونایی/ قرنطینه یک روستا در بروجرد

آذر 4, 1400
7 بازدید

ایسنا/لرستان معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: روستای در بخش مرکزی شهرستان قرنطینه شد. شهرام ممدوحی در جلسه ستاد مقابله با کرونا بروجرد که امروز ۲۷ اسفندماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان بروجرد زرد رو به نارنجی است و باید مراقب موج چهارم کرونا در شهرستان بروجرد باشیم. […]

بستری ۵۰ بیمار کرونایی/ قرنطینه یک روستا در بروجرد

ایسنا/لرستان معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: روستای در بخش مرکزی شهرستان قرنطینه شد.

شهرام ممدوحی در جلسه ستاد مقابله با کرونا بروجرد که امروز ۲۷ اسفندماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان بروجرد زرد رو به نارنجی است و باید مراقب موج چهارم کرونا در شهرستان بروجرد باشیم.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از ۵۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان آیت‌الله بروجردی (ره) بستری هستند که تعداد ۱۱ نفر از آن‌ها خوزستانی هستند.

معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تردد خوزستانی‌ها در شهرستان بروجرد زیاد است باید فعلاً از تردد پلاک‌های خوزستانی به شهرستان بروجرد جلوگیری شود.

ممدوحی اضافه کرد: در حال حاضر به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در روستای خایان این روستا قرنطینه شد و تست عمومی اهالی روستا آغاز شده است.

وی بیان کرد: شیوع ویروس کرونا در برخی دیگر از روستاها شیوع پیدا کرده که باید با همکاری دهیاران از برگزاری مراسمات ختم و عروسی جلوگیری شود.

انتهای پیام