برگزاری کارگاه معرفی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی دانش محور و گروه‌های علمی

مرداد 20, 1400
41 بازدید

انجمن علمی دانشجویی جنگلداری و اقتصاد جنگل دانشگاه تهران، کارگاه آموزش «معرفی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی دانش محور و گروه‌های علمی» را برگزار می کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “معرفی انواع شبکه های علمی (ریسرچ، لینکدین ، آکادمیاو…)”، “آشنایی با نحوه پرسش و پاسخ در شبکه های علمی”، “آشنایی با نحوه بارگزاری اطلاعات […]

برگزاری کارگاه معرفی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی دانش محور و گروه‌های علمی

انجمن علمی دانشجویی جنگلداری و اقتصاد جنگل دانشگاه تهران، کارگاه آموزش «معرفی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی دانش محور و گروه‌های علمی» را برگزار می کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “معرفی انواع شبکه های علمی (ریسرچ، لینکدین ، آکادمیاو…)”، “آشنایی با نحوه پرسش و پاسخ در شبکه های علمی”، “آشنایی با نحوه بارگزاری اطلاعات و تکمیل پروفایل کاربری”، “آشنایی با نحوه دانلود مقالات غیر رایگاه از هر شبکه”، “نحوه ارتباط و تعامل با اساتید و پژوهشگران در هر شبکه اجتماعی دانش محور” و “جست‌و جوی موقعیت های شغلی و تحصیلی (کارشناسی و کارشناسی ارشد، دکتری، پست‌دکتری، پژوهشگر و موقعیت‌های استادی در هر دانشگاه) از جمله مباحث و سرفصل‌هایی است که در این دوره ارائه خواهد شد.

این برنامه با تدریس دکتر سید محمد معین صادقی ـ دکتری اکوهیدرولوژی جنگل دانشگاه تهران، روزهای ۲۳ و ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱۷ الی ۲۰، به صورت آنلاین برگزار می شود.

علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۲-۲۷۳-۴۰۶۹ در واتس آپ ارتباط برقرار کنند.