برگزاری مراسم پایانی جایزه «کتاب سال جوانان»

مهر 25, 1400
45 بازدید

مراسم پایانی جایزه «کتاب سال جوانان» با معرفی برگزیده‌های این رویداد برگزار می‌شود.  دوره دوم «کتاب سال جوانان» که توسط پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود، روز سه‌شنبه (۲۷ مهرماه) هم‌زمان با آغاز جشن‌های هفته وحدت در تالار وحدت به ایستگاه پایانی خواهد رسید. در آیین گرامیداشت برترین‌های این دوره، […]

برگزاری مراسم پایانی جایزه «کتاب سال جوانان»

مراسم پایانی جایزه «کتاب سال جوانان» با معرفی برگزیده‌های این رویداد برگزار می‌شود.

 دوره دوم «کتاب سال جوانان» که توسط پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود، روز سه‌شنبه (۲۷ مهرماه) هم‌زمان با آغاز جشن‌های هفته وحدت در تالار وحدت به ایستگاه پایانی خواهد رسید.
در آیین گرامیداشت برترین‌های این دوره، پدیدآورندگان ۱۳ عنوان کتاب در مقام برگزیده و ۲۸ عنوان کتاب در مقام شایسته تقدیر، با حضور مقاماتی از دستگاه‌های گوناگون کشور تقدیر خواهند شد.
بنا بر اعلام، بخش ویژه «کتاب سال جوانان» نیز به ارج‌گزاری از ناشران برتر، نوجوان برگزیده، کار گروهی موفق جوانان و جایزه دبیر اختصاص خواهد داشت.
بنا بر اعلام، فراتر از خانه کتاب و ادبیات ایران که مسؤولیت داوری این رویداد ملی را بر عهده داشته، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتباری هنر نیز از دیگر همکاران این رویداد بوده‌اند. همچنین بنیاد رودکی از دیگر همراهان جایزه ملی «کتاب سال جوانان» است.
آیین پایانی این جایزه در ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه برگزار می‌شود و به دلیل رعایت اصول بهداشتی، تنها از برترین‌ها دعوت شده و امکان ورود علاقه‌مندان فراهم نیست.
منبع: ايسنا