برگزاری جشنواره کشوری «مشق انتظار» در یزد

مهر 7, 1400
19 بازدید

رییس اداره کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ کشوری «مشق انتظار»، اعلام کرد: این جشنواره ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور بوده که از نیمه شعبان آغاز و تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت. «سعید غفاریان» با اشاره به انتخاب استان یزد به […]

برگزاری جشنواره کشوری «مشق انتظار» در یزد

رییس اداره کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ کشوری «مشق انتظار»، اعلام کرد: این جشنواره ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور بوده که از نیمه شعبان آغاز و تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

«سعید غفاریان» با اشاره به انتخاب استان یزد به عنوان دبیرخانه پایگاه انتظار و مهدویت قرارگاه مجازی قرآن، عترت و نماز کشور گفت: در همین راستا این دبیرخانه برنامه های ویژه ای را برای نیمه شعبان تدارک دیده است.

وی افزود: همزمان با شب نیمه شعبان مراسم احیای این شب در قالب برنامه ای  با عنوان «طلوع خورشید درشب» از ساعت ۲۲:۳۰ الی ۲۴ برگزار خواهد شد.

غفاریان همچنین از اجرای برنامه جشنی به مناسبت میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) با عنوان «منجی موعود» در روز دوشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۱ خبر داد و گفت: این دو برنامه به صورت زنده و مستقیم از طریق فضای مجازی و کانال انتظار و مهدویت در شبکه شاد  به نشانی entezarvamahdaviatmedu@ همچنین کانال آموزش و پرورش استان به نشانی @yazdedu برای دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده های آنان پخش خواهد شد.

رییس اداره کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری جشنواره بزرگ کشوری «مشق انتظار» اشاره کرد و ابراز داشت: این جشنواره نیز که ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور بوده از نیمه شعبان آغاز و تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: این جشنواره در سه بخش ادبی، هنری و دعا و نیایش  در رشته های نقاشی، عکاسی، دابسمش، مقاله نویسی، قرائت ادعیه مهدوی، خوانش کتاب مهدوی موشن گرافی و انیمیشن، دلنوشته و خاطره نویسی و طراحی پوستر و پروفایل مهدوی برگزار می شود.

غفاریان تصریح کرد: علاقه مندان جهت دریافت آیین نامه جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال انتظار و مهدویت در شبکه اجتماعی شاد به نشانی entezarvamahdaviatmedu@ مراجعه فرمایند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جشنواره، برای شرکت کنندگان در این برنامه ها جوایز نفیس و ارزنده ای به صورت نقدی و غیر نقدی در نظر گرفته شده است.

منبع:ایسنا