برگزاری انتخابات سالم کارنامه بخشداران را کامل می کند

مهر 7, 1400
35 بازدید

 استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری انتخاباتی در صحت و سلامت و مشارکت حداکثری، کارنامه عملی بخشداران را تکمیل و کامل تر می کند.  محمد علی شجاعی صبح امروز در نشست با بخشداران استان افزود: انتخابات سال گذشته و انتخابات پیش رو کارنامه کاری بخشداران را کامل می کند هر چند این انتخابات همانند سایر پروژه […]

برگزاری انتخابات سالم کارنامه بخشداران را کامل می کند

 استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری انتخاباتی در صحت و سلامت و مشارکت حداکثری، کارنامه عملی بخشداران را تکمیل و کامل تر می کند.

 محمد علی شجاعی صبح امروز در نشست با بخشداران استان افزود: انتخابات سال گذشته و انتخابات پیش رو کارنامه کاری بخشداران را کامل می کند هر چند این انتخابات همانند سایر پروژه ها است اما در سطح ملی و بین المللی حائز اهمیت خواهد بود.

وی انسجام، ارتباط کامل، هوشیاری و دقت را لازمه کار بخشداران دانست و اظهارکرد: ارتباط چهره به چهره بخشداران با روستاییان موجب می شود تا مردم را به نشاط و شادابی سیاسی تشویق کنید.

شجاعی خطاب به بخشداران افزود: از افراد جدید که حضورشان برای شوراها مفید است دعوت کنید زیرا وجود افراد مزاحم و خنثی دردی از مردم دوا نمی کند.

وی خاطرنشان کرد: شوراها به افرادی دلسوز، پاکدست، صاحب نفوذ و همراه نیازمند هستند و اگر شوراها دغدغه آبادانی و توسعه را داشته باشند بخش بزرگی از مشکلات در سیستم دولتی حل خواهد شد.

شجاعی تصریح کرد: شان واقعی ما صحت و سلامت انتخابات، عدم تخلف و عدم باطل شدن صندوق رای است.

صندوق های رای مسیری مطمئن به سمت توسعه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی نیز در ادامه این جلسه گفت: مسیری مطمئن تر از صندوق های رای نیست و باید در این مسیر از ظرفیت شوراها حداکثر بهره را برد.

احمد برادران افزود: واگذاری اختیارات به مردم و شوراها مطمئن ترین مسیر برای رسیدن سریع تر به توسعه است.

وی بخشداران را نمایندگان عالی دولت در بخش ها و مجری سیاست های عمومی نظام دانست و اظهارکرد: بخشداران باید گفتمان مشترک ایجاد کنند و وظیفه آنان اجرای تصمیمات ستاد انتخابات کشور است.

برادران با تاکید بر اینکه هیچ ماموریتی مهم تر از برگزاری انتخابات نیست،افزود: مبنای کار ما در انتخابات قانونمداری است لذا تمام بخشداران باید اشراف کامل بر قانون داشته باشند.

وی تصریح کرد: تمام مقدمات برگزاری انتخابات فراهم شده و در حال حاضر هیات های اجرایی مشغول بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر هستند.

منبع:ایسنا