برگزاری آموزش‌های مجازی ورزش‌های رزمی در همدان

مرداد 17, 1400
31 بازدید

رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان همدان از تقاضای برگزاری مسابقات رزمی کشوری و چندین مسابقه استانی اداره کل ورزش خبر داد و گفت:باشگاه‌های رزمی ما بیش از یک سال‌و نیم تعطیل است اما آموزش‌ها را به‌صورت مجازی برگزار می‌کنیم تا آمادگی جسمانی پابرجا باقی بماند . حمید گلی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: در […]

برگزاری آموزش‌های مجازی ورزش‌های رزمی در همدان

رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان همدان از تقاضای برگزاری مسابقات رزمی کشوری و چندین مسابقه استانی اداره کل ورزش خبر داد و گفت:باشگاه‌های رزمی ما بیش از یک سال‌و نیم تعطیل است اما آموزش‌ها را به‌صورت مجازی برگزار می‌کنیم تا آمادگی جسمانی پابرجا باقی بماند .

حمید گلی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: در این دوسالی که با ویروس کرونا مواجه هستیم، آموزش‌های کافی را به مربی‌ها داده‌ایم و فقط منتظر دستور اداره کل ورزش و جوانان هستیم تا بتوانیم آموزش و تمرینات خود را با رعایت و قوانین پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت حضوری برگزار کنیم .

رییس هیأت رزمی یادآور شد: ما می‌توانیم این آموزش‌ها را به‌صورت خصوصی و نیمه خصوصی هم برگزار کنیم اما همه این موارد با دستور وزارت اداره کل ورزش انجام می‌گیرد.

گلی‌پور خاطرنشان کرد: تا این لحظه یک یا دو مسابقه فرم به صورت مجازی برگزار کردیم و برای اینکه انگیزه و آمادگی جسمانی افراد پایین و از بین نرود هر جمعه همایش پیاده‌روی و حرکت‌های وزنی در فضای باز انجام می‌دهیم که در حدود ۴۰۰ نفر در این همایش در رده‌های سنی مختلفی حضور پیدا می‌کنند .

وی با بیان اینکه ورزش رزمی خواهان زیادی دارد به‌‎ویژه برای نوجوانان جذاب و دیدنی است، افزود: هیأت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان پر جمعیت‌ترین هیأت رزمی است اما با وضعیت کنونی ثبت‌نام زیادی انجام نمی‌شود.

منبع:ايسنا