برگزاری آزمون آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی ومدرسین طرح امین در کهگیلویه و بویراحمد

مرداد 21, 1400
43 بازدید

 آزمون استخدامی مشمولان نهضت سوادآموزی، مربیان قرآنی و طرح امین روز جمعه یکم مرداد ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از سوی جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این آزمون داخلی، آموزشیاران و آموزش دهندگان […]

برگزاری آزمون آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی ومدرسین طرح امین در کهگیلویه و بویراحمد

 آزمون استخدامی مشمولان نهضت سوادآموزی، مربیان قرآنی و طرح امین روز جمعه یکم مرداد ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از سوی جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این آزمون داخلی، آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مربیان قرآنی و طرح امین استان شرکت کردند.
وی در بازدید از این حوزه امتحانی افزود: کسانی که در این آزمون نمره حد نصاب قبولی را کسب کنند به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند.


همچنین سید محمد قائم کاظمی، رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ۵۸۸ داوطلب شامل ۴۱۴ زن و ۱۷۴مرد در این آزمون شرکت کردند.

وی اظهارکرد: این آزمون به صورت متمرکز و در شهر یاسوج برگزار شد و نتایج آن از طریق سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.irاعلام می شود.
کاظمی تصریح کرد: علاوه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه های امتحانی، ناظران و نمایندگان آموزش و پرورش با حضور در حوزه‌های آزمون بر فرآیند برگزاری آن نظارت می‌کنند.
به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه مجری برگزاری آزمون جهاد دانشگاهی است، بیان کرد: نتایج اولیه آزمون اواسط مردادماه جاری اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان بعد از  طی یک دوره آموزشی یکساله در دانشگاه فرهنگیان  بر اساس نیاز در آموزش و پرورش به کارگیری خواهند شد.

منبع:ایسنا