برنامه های روز خبرنگار از سوی بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

مرداد 16, 1400
54 بازدید

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، برنامه های این سازمان برای بزرگداشت روز خبرنگار را اعلام کرد. سروان پاسدار فخرالدین رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در یاسوج ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده گفت: هفدهم مرداد ماه یادآور سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تمامی مجاهدانی است […]

برنامه های روز خبرنگار از سوی بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، برنامه های این سازمان برای بزرگداشت روز خبرنگار را اعلام کرد.

سروان پاسدار فخرالدین رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در یاسوج ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده گفت: هفدهم مرداد ماه یادآور سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تمامی مجاهدانی است که در عرصه رسانه، قلم و اندیشه، جان شیرین خود را برای برافروختن چراغ آگاهی و اطلاع رسانی فدا کردند.
وی افزود: خبرنگاران و فعالان رسانه ای، به نماد راستین تعهد، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند و برای عینیت بخشی به “نون والقلم مایسطرون” شبانه روز در حال تلاش و خدمت اند که باید قدردان این افسران جنگ نرم باشیم.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: هر چند امسال نیز به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا نحوه برگزاری مراسمات بزرگداشت روز خبرنگار دارای محدودیت است اما بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برنامه های مختلفی را در طول این هفته اجرا خواهد کرد.
رضایی اظهار کرد: غبارویی مزار مطهر شهید رسانه استان شهید عبدیانی و شهدای گمنام، دیدار تعدادی از خبرنگاران استان با نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری مسابقه خاطره نویسی اصحاب رسانه، بروز رسانی چند تابلوی تبلیغاتی با موضوع روز خبرنگار با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بازدید از دفتر دو رسانه در مرکز استان، انجام ویزیت پزشک و آزمایشات پزشکی رایگان در درمانگاه امام جعفرصادق(ع) سپاه فتح، برگزاری نشست تجلیل از خبرنگاران و برگزاری مسابقه تیراندازی از مهم ترین اقدامات بسیج رسانه برای بزرگداشت روز خبرنگار خواهد بود.
وی ادامه داد: با توجه این که معمولا در این هفته برنامه های مختلفی برای تجلیل از خبرنگاران برگزار می شود، مسابقه تیراندازی و میدان تیر خبرنگاران مرکز استان برای هفته ی آتی در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایسنا، مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، در پایان با بیان این که این برنامه ها با همکاری روابط عمومی سپاه فتح، کانون بسیج رسانه شهر یاسوج و تیپ ۴۸ فتح اجرا می شود، عنوان کرد: نشست تجلیل از خبرنگاران بسیجی مرکز استان نیز بر اساس مجوز و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونای استان خواهد بود و ممکن است به دلیل شیوع گسترده کرونا به هفته های آتی موکول شود.
منبع: ايسنا