برنامه خاموشی‌های اصفهان در هفته سوم مرداد ماه

مرداد 17, 1400
39 بازدید

  جدول زمان بندی قطعی احتمالی برق برای هفته سوم مرداد ماه برای شهرستان اصفهان اعلام شد. برنامه احتمالی قطعی برق و جدول زمان بندی خاموشی در شهرستان اصفهان برای سوم مرداد ماه از ۱۶تا ۲۲ اعلام شد. شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در سامانه سپام (سامانه پاسخگویی و اطلاع رسانی مشترکین) با پوزش از خاموشی های پیش آمده […]

برنامه خاموشی‌های اصفهان در هفته سوم مرداد ماه

  جدول زمان بندی قطعی احتمالی برق برای هفته سوم مرداد ماه برای شهرستان اصفهان اعلام شد.

برنامه احتمالی قطعی برق و جدول زمان بندی خاموشی در شهرستان اصفهان برای سوم مرداد ماه از ۱۶تا ۲۲ اعلام شد.

شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در سامانه سپام (سامانه پاسخگویی و اطلاع رسانی مشترکین) با پوزش از خاموشی های پیش آمده به دلیل پیشی گرفتن مصرف انرژی برق نسبت به تولید در سطح کشور، تاکید کرد که با صرفه جویی و مدیریت مصرف برق توسط مشترکین، هرچه زودتر مشکلات کنونی برطرف شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام این شرکت، برنامه منتشر شده به صورت هفتگی و «احتمالی» است و خاموشی ها فقط در مواقعی که مصرف برق در کشور از تولید بیشتر شود، اعمال خواهد شد و در طول بازه زمانی اعلام شده امکان خاموشی وجود دارد و الزاما از ابتدا تا انتها نیست، اما اتمام خاموشی در انتهای بازه اعلام شده حتما رعایت می شود.

در صورتی که در ساعت اعلام شده در جدول، برق مشترکین قطع شود، دیگر نگران اعمال خاموشی ناشی از مدیریت اضطراری بار نباشید.

این شرکت به مشترکین خود در راستای پایداری در شرایط برق رسانی توصیه کرد: درجه کولرگازی خود را بر روی ۲۵ درجه و استفاده از دور کند کولر آبی تنظیم کنند، همچنین در ساعات اوج مصرف برق (۱۲ تا ۱۸) همزمان از لوازم پرمصرف برقی استفاده نکنند.

به گزارش ایسنا، براین اساس شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با استفاده از نقشه، رمز رایانه و جدول زمان بندی خاموشی برای اطلاع مشترکین از برنامه زمانی اعمال مدیریت اضطراری بار (خاموشی) در محدوده شرکت توزیع نیروی برق شهرستان اصفهان اقدام کرده است.

برای دریافت فایل زمان بندی خاموشی به سایت https://eservices.eepdc.ir/fonois/ مراجعه کنید.

منبع: ايسنا