برنامه بازی‌های مرحله حذفی والیبال باشگاه‌های آسیا اعلام شد

آذر 22, 1400
9 بازدید

طبق برنامه مسابقات جام باشگاه‌های والیبال آسیا، نماینده چین‌تایپه نخستین حریف شهرداری ورامین در مرحله حذفی این رقابت‌ها شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال شهرداری ورامین با پایان دیدارهای مرحله دوم گروهی رقابت‌های والیبال باشگاه‌های آسیا، حریفان خود در مرحله حذفی را شناخت که به این ترتیب، […]

برنامه بازی‌های مرحله حذفی والیبال باشگاه‌های آسیا اعلام شد

طبق برنامه مسابقات جام باشگاه‌های والیبال آسیا، نماینده چین‌تایپه نخستین حریف شهرداری ورامین در مرحله حذفی این رقابت‌ها شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال شهرداری ورامین با پایان دیدارهای مرحله دوم گروهی رقابت‌های والیبال باشگاه‌های آسیا، حریفان خود در مرحله حذفی را شناخت که به این ترتیب، بر اساس جدول مسابقات تیم شهرداری ورامین در مرحله اول به مصاف نماینده کشور چین تایپه خواهد رفت که این دیدار بعد از یک روز استراحت و در روز چهارشنبه از ساعت یازده به وقت محلی (۷:۳۰ صبح به وقت تهران) برگزار می‌شود.

نماینده ایران در صورت کسب پیروزی در این مسابقه به مرحله نیمه نهایی خواهد رسید و روز پنجشنبه با برنده دیدار بین نمایندگان هندوستان و ویتنام دیدار می‌کند تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال مشخص شود.

در طرف دیگر جدول نیز یکی از نمایندگان کشورهای ژاپن، استرالیا، قطر و سریلانکا برای رسیدن به دیدار فینال شانس خواهد داشت.

دیدار فینال این رقابت‌ها روز جمعه و از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی (۱۵ به وقت تهران) برگزار می‌شود.

انتهای پیام