برف در ورزقان ارتفاع ترانشه‌ها را به ۶ متر رسانده است

آذر 22, 1400
9 بازدید

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ورزقان گفت: برف در ورزقان ارتفاع ترانشه‌ها را به شش متر رسانده است. جابر حبیبی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به کولاک شدید، ارتفاع ترانشه برف در ورزقان به دو الی شش متر رسیده است. وی با بیان این که در حال حاضر […]

برف در ورزقان ارتفاع ترانشه‌ها را به ۶ متر رسانده است
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ورزقان گفت: برف در ورزقان ارتفاع ترانشه‌ها را به شش متر رسانده است.
جابر حبیبی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به کولاک شدید، ارتفاع ترانشه برف در ورزقان به دو الی شش متر رسیده است.
وی با بیان این که در حال حاضر راه ارتباطی ۱۰ روستای ورزقان که در معرض ترانشه قرار گرفته‌اند، افزود: تمامی راه‌ها فردا یا پس‌فردا مسیرگشایی می‌شوند.
وی اضافه کرد: با توجه به کوهستانی بودن اکثر نقاط شهرستان ورزقان، کولاک در برخی مسیرهای روستایی در ترانشه‌ها انباشه می‌شود و باران‌های اخیر موجب ریزش کوه‌ها شده است.
حبیبی اظهار کرد: ریزش کوه موجب بسته شدن راه ارتباطی چهار روستا شده بود که مسیرگشایی شدند و فقط یک نقطه که حجم ریزش کوه بیشتر بود به اتمام نرسیده و همکاران راهداری در حال انجام مأموریت در این نقطه هستند.
وی با بیان این که بارش برف در چند روز گذشته تا ۵۰ سانت ارتفاع داشته است، گفت: هم اکنون در برخی راه‌ها کولاک جریان‌ دارد.
وی اظهارکرد: در مسیرهای اصلی شهرستان هیچگونه مشکل ترددی وجود ندارد و اکیپ‌های راهداری این شهرستان شبانه روزی تلاش می‌کنند تا مردم با آرامش خاطر سفر کنند.