بررسی مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان سمنان

مرداد 24, 1400
3 بازدید

 استاندار سمنان گفت: بررسی، پیگیری و اتخاذ تصمیمات لازم برای اجرایی شدن مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان سمنان، انجام میشود. علیرضا آشناگر، ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان، گفت: پروژه‌های خوبی برای استان در سفر ریاست قوه قضاییه به استان تصویب شد که از این تعداد، […]

بررسی مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان سمنان

 استاندار سمنان گفت: بررسی، پیگیری و اتخاذ تصمیمات لازم برای اجرایی شدن مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان سمنان، انجام میشود.

علیرضا آشناگر، ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان، گفت: پروژه‌های خوبی برای استان در سفر ریاست قوه قضاییه به استان تصویب شد که از این تعداد، برخی از پروژه‌ها ملی است که پیگیری‌ها برای تامین اعتبارات آن در سطح کشوری انجام می گیرد.

وی افزود: در خصوص پروژه‌های استانی نیز متناسب با بضاعت اعتباری استان و به اندازه‌ی پروژه‌های مشابه، اعتبار جهت اجرایی شدن طرح ها تخصیص می‌یابد.

آشناگر با بیان اینکه طرح احداث کانون اصلاح و تربیت استان در حال حاضر بر اساس گزارش‌ها بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: احداث این مرکز یکی از ضروریات استان است که باید طی مراحل و چارچوب‌های قانونی موانع موجود پیش روی آن،برطرف و تکمیل شود.

وی افزود: همچنین مکاتبه‌ای با ریاست محترم جمهور نیز برای طرح احداث کانون اصلاح و تربیت استان، به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار به منطور تخصیص اعتبار انجام می گیرد.

استاندار سمنان در ادامه با بررسی سایر بندهای تفاهمنامه سفر ریاست قوه قضاییه به استان و طرح‌های مصوب این سفر، اضافه کرد: بررسی‌ها، پیگیری و مساعدت‌ها در خصوص تامین اعتبارات در چارچوب قانون در سطح استان و ملی صورت می‌گیرد تا شاهد اجرایی شدن طرح‌ها در استان باشیم.

منبع: ايسنا