برترین «ایده‌های زیست فناورانه» دانشجویی باهم به رقابت می‌پردازند

مرداد 20, 1400
92 بازدید

انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه خوارزمی، مسابقه‌ «ایده‌های زیست فناورانه» جهت پیوند میان دانشگاه و صنعت برگزار می کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این مسابقه با نظر به چالش‌ها و مشکلات دانشجویان مقاطع مختلف در اجرایی کردن و دیده شدن ایده‌های خود، همچنین جهت پرورش ذهن دانشجویان خلاق، ایده یابی و برقراری تعامل سازنده […]

برترین «ایده‌های زیست فناورانه» دانشجویی باهم به رقابت می‌پردازند

انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه خوارزمی، مسابقه‌ «ایده‌های زیست فناورانه» جهت پیوند میان دانشگاه و صنعت برگزار می کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این مسابقه با نظر به چالش‌ها و مشکلات دانشجویان مقاطع مختلف در اجرایی کردن و دیده شدن ایده‌های خود، همچنین جهت پرورش ذهن دانشجویان خلاق، ایده یابی و برقراری تعامل سازنده بین دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود.

مسابقه در هشت حوزه زیست فناورانه یعنی گرایش‌های “زیست فناوری پزشکی”، “میکروبی”، “کشاورزی”، “محیطی”، “دریایی”، “جانوری”، “نانوبیوتکنولوژی” و “بیوانفورماتیک” برای تمامی دانشجویان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار خواهد شد که ایده‌های‌ همه مقاطع به صورت یکسان ارزشیابی و سنجیده می شود و شرکت کنندگان می توانند به صورت تک نفره یا در قالب گروه‌های دو تا چهار نفره در مسابقه شرکت کنند.

مسابقه‌ «ایده‌های زیست فناورانه» در چهار مرحله ثبت نام دانشجویان و ارسال پروپوزال، داوری و امتیازدهی، ارائه آموزش‌های تخصصی منتورها جهت پرورش ایده و ارائه ایده‌ها و دفاعیه از ۱۵ شهریور الی ۱۰ آبان ماه برگزار می شود.

علاقه‌مندان می توانند جهت ثبت نام بر روی لینک https://biotech.khu.ac.ir/dform/۳۷۸/۳۵۲/ کلیک کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://biotech.khu.ac.ir/content/۶۱۵۳۹/ مراجعه کنند.