برترین‌های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

آذر 22, 1400
12 بازدید

ایسنا/اصفهان برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال های ۹۸ و ۹۹ معرفی و تجلیل شدند. آیین معرفی و تجلیل از برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امروز (چهارشنبه- ۶ اسفندماه) به صورت برخط در شهرک علمی […]

 برترین‌های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

ایسنا/اصفهان برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال های ۹۸ و ۹۹ معرفی و تجلیل شدند.

آیین معرفی و تجلیل از برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امروز (چهارشنبه- ۶ اسفندماه) به صورت برخط در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد و در این برنامه منتور برگزیده شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جواد جعفرپیشه معرفی و تجلیل شد.

حمیدرضا توانگر به عنوان ناظر برتر شهرک در سال ۹۸ و حسن حدادزاده ناظر برتر در سال ۹۹ معرفی شدند.

خبرگزاری ایرنا به عنوان رسانه برتر همکار در سال ۹۹ و ایمنا به عنوان رسانه همکار برتر در سال ۹۸ معرفی و تجلیل شدند.

فخرالدین اشرفی زاده به عنوان اعضای فعال شورای پذیرش و ارزیابی شهرک در سال ۹۹ و مسعود صدرعاملی نیز به همین عنوان در سال ۹۸ معرفی شدند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان کارفرمای برتر در سال ۹۹ و شهرداری اصفهان نیز به عنوان کارفرمای برتر در سال ۹۸ اعلام شدند.

به گزارش ایسنا، در بخش تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر برتر، مبینا اتابکی دانش آموز مقطع دوم متوسطه، سنا فرح بخش دانش آموز مقطع ابتدایی اردستان و علی مختاری در مقطع اول متوسطه به عنوان پژوهشگر برتر هفته پژوهش ۹۹ تقدیر شدند.

در بخش پژوهشگر برتر استان، حسین مظاهری با طرح پایلوت واحد گندله سازی معرفی و تجلیل شد.

همچنین در بخش واحدهای فناور برتر ۹۹ رتبه سوم به شرکت «مهندسی ارتباطی پیام پرداز»، رتبه دوم به شرکت «فراتحقیق سپاهان» و رتبه نخست نیز به شرکت «سامان انرژی اصفهان» رسید.

در بخش واحدهای فناور برتر شرکت های متوسط، نیز رتبه سوم به شرکت «بهبود شیمی کیمیاگران»، رتبه دوم به «آرمان فراپژوهان» و رتبه اول به شرکت «پیشرو اندیشه پرداز سی پل» اختصاص یافت.

در معرفی واحدهای فناور برتر شرکت های کوچک نیز شرکت فنی مهندسی «اندیشه محور گستر اصفهان امگا»، واحد فناور «طعم و رنگ فریر» و شرکت «یکتا صنعت ناجی» به ترتیب مقام های سوم تا نخست این بخش را کسب کردند.

جایزه واحدهای فناور نیز در بخش رتبه برتر آر ان دی به شرکت «فن آوری پایا مواد» رسید و در بخش واحدهای فناور برتر در سال ۹۸ در بخش آر اند دی، شرکت «فن گستر پویا» معرفی و تجلیل شدند.

رتبه سوم واحد فناور برتر در سال ۹۸ به شرکت «روشن رای سپاهان»، رتبه دوم شرکت «تابان گوهر نفیس» و رتبه نخست به شرکت «پایاهیدرولیک جم» اختصاص یافت.

شرکت های برتر مراکز رشد پارک فناوری شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار یافته در سال ۹۹ نیز معرفی شدند که در این بخش، شرکت «نانو پایش گیتی» رتبه سوم، شرکت بین المللی «مهندسی دقیق صنعت اتحاد» رتبه دوم و شرکت «نوران صنعت مصباح» رتبه نخست را کسب کردند.

در بخش شرکت های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بین یک تا دو سال استقرار یافته در سال ۹۹، رتبه سوم به شرکت «دما تجهیز رسانا»، رتبه دوم شرکت «الکترو محرکه پارسیان» و رتبه نخست به واحد فناور «مدرن فناوران صنعت موج» رسید، همچنین این شرکت در گروه کمتر از یک سال در سال ۹۸ را نیز کسب کرد.

در قسمت معرفی شرکت های برتر رشد فناوری در گروه بیش از ۲ سال استقرار یافته امسال نیز، شرکت «دانش گستران ثاقب» رتبه سوم، شرکت «رهیافت سامانه آریا» رتبه دوم و شرکت «نوین لیزر صبا » رتبه نخست را کسب کردند و تقدیر شدند.

در گروه معرفی واحدهای برتر بیش از ۲ سال استقرار یافته در سال ۹۹، رتبه سوم به شرکت «الکترومحرکه پارسیان» و رتبه دوم به شرکت «آیریک تشخیص نقش جهان» و رتبه اول به شرکت «مدرن فناوران صنعت موج» رسید.

همچنین در بخش شرکت های برتر مراکز رشد شهرک در گروه یک تا دو سال اسقرار یافته سال ۹۸، شرکت «دیده رایان صنعتی اصفهان» رتبه سوم، شرکت «آژمان صنعت پژوهان نامدار اسپادانا» رتبه دوم را کسب کردند و رتبه نخست به شرکت «نوین لیزر صبا» رسید.

شرکت «مهندسی رباتیک و اتوماسیون مهام صنعت ویرا ویژن» به عنوان رتبه سوم شرکت های برتر مراکز رشد شهرک در گروه بیش از ۲ سال استقرار ۹۸ معرفی شد و رتبه دوم به شرکت «بهبود صنعت مهان» و رتبه نخست به شرکت «نوران حسگر صبا» تعلق گرفت.

منبع:ایسنا