برای مهار کرونا نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم هستیم/قرارگاه مستقل در دشت عباس دایر می‌شود

مهر 7, 1400
25 بازدید

استاندار ایلام با بیان اینکه همه استان برای مقابله با کرونا در آماده باش کامل است، گفت: نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم هستیم. دکتر “محمد نوذری” با حضور در دهلران اظهار کرد :در روزهای گذشته در پی افزایش روند شیوع بیماری کرونا در استان به ویژه در مناطق جنوبی استان به واسطه هم مرز بودن با […]

برای مهار کرونا نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم هستیم/قرارگاه مستقل در دشت عباس دایر می‌شود

استاندار ایلام با بیان اینکه همه استان برای مقابله با کرونا در آماده باش کامل است، گفت: نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم هستیم.

دکتر “محمد نوذری” با حضور در دهلران اظهار کرد :در روزهای گذشته در پی افزایش روند شیوع بیماری کرونا در استان به ویژه در مناطق جنوبی استان به واسطه هم مرز بودن با مناطق بحران زده کرونا چون عراق و خوزستان تمهیدات ویژه ای برای مهار این بیماری آغاز کرده‌ایم که امیدوارم با همراهی و همکاری بیشتر مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی منتج به نتیجه شود.

وی در ادامه گفت: در ابتدا با اعلام اولین هشدارها همه عوامل و دست اندرکاران ستاد کرونا در استان به حالت آماده‌باش کامل درآمده‌اند و بلافاصله ۵ نشست فوق العاده در شهرستانهای ایلام، ایوان، چرداول، آبدانان و دهلران برگزار و تمهیدات لازم برای مهار کرونا در نظر گرفته شد.

نوذری در ادامه به بازدید های مسئولان استان از مناطق مستعد افزایش کرونا خبر داد و گفت: در این راستا معاون محترم امور عمرانی به شهرستان های دره شهر و آبدانان، سرپرست محترم معاونت سیاسی به شهرستان‌های چرداول و سیروان و معاون محترم اقتصادی به شهرستان ایوان سفر کردند و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت کرونا قرار گرفتند.

وی در ادامه گفت: امروز نیز با توجه به حاد شدن وضعیت کرونا در دهلران به این شهرستان سفر کرده‌ایم تا از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفته و تصمیمات لازم برای مهار فوری کرونا اتخاذ نماییم.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا در استان از همه مردم استان درخواست کرد تابا رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد کرونا، سفر نرفتن، فاصله گذاری اجتماعی، چادر نزدن، عدم حضور در اجتماعات، عدم برگزاری گردهمایی ها و … عدم حضور در مراسمات شادی و عزا با تجمعات بالا به سلامتی خود و خانواده کمک کرده و نقش تعیین کننده خود در مهار و کنترل بیماری کرونا در این مقطع حساس ایفا کنند.

استاندار ایلام در ادامه گفت: قرارگاه مستقل مدیریت کرونا با حضور یکی از معاونین فرماندار  در دشت عباس دایر می‌شود
نوذری با بیان اینکه با توجه به موقعیت دشت عباس بعنوان مرکز ثقلی بین دهلران، آبدانان و استان خوزستان،  تلاش می‌کنیم به منظور مهار کرونا یک عزم جدی را در همه ارگانها  و مردم ایجاد کنیم،  از فرماندار دهلران خواست برنامه ریزی لازم را هر چه سریعتر جهت راه اندازی قرارگاه کرونای دشت عباس به انجام رساند.

منبع:ایسنا