برای تزریق دز سوم عجله کنید

دی 12, 1400
66 بازدید

ایسنا/همدان رئیس گروه پیشگیری از بیماری های واگیردار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: با توجه به ورود ویروس اُمیکرون، شهروندان باید هرچه سریعتر نسبت به تزریق دز یادآور اقدام کنند. جلال‌الدین بطحائی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مجموعه علوم پزشکی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت فراخوان ها را به شهروندان اعلام میکند […]

برای تزریق دز سوم عجله کنید

ایسنا/همدان رئیس گروه پیشگیری از بیماری های واگیردار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: با توجه به ورود ویروس اُمیکرون، شهروندان باید هرچه سریعتر نسبت به تزریق دز یادآور اقدام کنند.

جلال‌الدین بطحائی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مجموعه علوم پزشکی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت فراخوان ها را به شهروندان اعلام میکند که در این راستا شهروندان هرچه سریعتر برای تزریق دز سوم واکسن کرونا اقدام کنند.

وی با بیان اینکه نوع واکسن برای ایجاد ایمنی در بدن مطرح نیست، تصریح کرد: واکسن های موجود در کشور همگی مورد تایید وزارت بهداشت بوده و هیچ گونه مشکلی در تامین واکسن نداریم.

بطحائی با بیان اینکه برخی شهروندان تنها دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: توصیه میشود شهروندان هرچه سریعتر برای تزریق دز دوم واکسن خود اقدام کنند تا شاهد ورود پیک ششم در سطح استان و کشور نباشیم.

وی گفت: واکسیناسیون در سطح جامعه به کاهش مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس بسیار اثرگذار بوده و به همین دلیل به تمامی شهروندان توصیه داریم هرچه سریعتر نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,