برای احداث خانه هاکی خراسان رضوی نیاز به زمین داریم

مرداد 18, 1400
32 بازدید

 سرپرست هیات هاکی خراسان رضوی گفت: با توجه به اهدای تجهیزات چمن مصنوعی از سوی فدراسیون، برای نصب آن و احداث خانه هاکی نیاز به زمین داریم. حمید علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص زیرساخت‌های هاکی خراسان رضوی اظهار کرد: فدراسیون هاکی کشورمان برای اختصاص دادن امکانات و در اولویت قرار دادن استان‌ها، به […]

برای احداث خانه هاکی خراسان رضوی نیاز به زمین داریم

 سرپرست هیات هاکی خراسان رضوی گفت: با توجه به اهدای تجهیزات چمن مصنوعی از سوی فدراسیون، برای نصب آن و احداث خانه هاکی نیاز به زمین داریم.

حمید علیزاده در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص زیرساخت‌های هاکی خراسان رضوی اظهار کرد: فدراسیون هاکی کشورمان برای اختصاص دادن امکانات و در اولویت قرار دادن استان‌ها، به عملکرد هیات‌های هاکی کشور توجهی ویژه دارد. خوشبختانه با توجه به فعالیت‌های صورت‌ گرفته در ۲ ماه اخیر، رییس فدراسیون قول داده تجهیزات چمن مصنوعی به خراسان رضوی اختصاص یابد. قرار است این مهم در بهمن ماه امسال انجام شود تا خانه هاکی خراسان رضوی آغاز به کار نماید.

وی افزود: با توجه به نیاز به زیرساخت مناسب برای نصب چمن مصنوعی و آغاز به کار خانه هاکی خراسان رضوی، امیدواریم همکاری لازم صورت گیرد تا شاهد اختصاص یافتن زمینی برای این مهم باشیم. فراهم شدن شرایط نیاز به همکاری اداره کل ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌ها دارد.

سرپرست هیات هاکی خراسان رضوی ادامه داد: قطعا برای ایجاد همبستگی، یکپارچگی و ساماندهی هر چه بهتر ورزشکاران، مربیان، داوران و دست اندرکاران هر رشته ورزشی وجود پایگاهی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، داوری، مربی گری، مسابقات رده‌های مختلف و استعداد یابی ضرورت دارد.

وی گفت: همکاری و مساعدت فدراسیون و اداره کل برای راه اندازی این مرکز و پایگاه برای هاکی استان می‌تواند آثار و نتایج خوبی برای ورزش استان و کشور در برداشته باشد.

منبع: ايسنا