با برگزارکنندگان کاروان های زیارتی و سیاحتی در رفسنجان برخورد می شود

مرداد 21, 1400
3 بازدید

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: در حالی که این شهرستان در شرایط فوق قرمز کرونایی قرار گرفته امّا باز هم مسئولین کاروان های زیارتی و سیاحتی، اقدام به اعزام زائران به مشهد مقدس و یا سایر نقاط کشور می کنند که با این عوامل برخورد می شود. “ایمان شهسواری” با اشاره به وضعیت […]

با برگزارکنندگان کاروان های زیارتی و سیاحتی در رفسنجان برخورد می شود

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: در حالی که این شهرستان در شرایط فوق قرمز کرونایی قرار گرفته امّا باز هم مسئولین کاروان های زیارتی و سیاحتی، اقدام به اعزام زائران به مشهد مقدس و یا سایر نقاط کشور می کنند که با این عوامل برخورد می شود.

“ایمان شهسواری” با اشاره به وضعیت کرونایی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: در حال حاضر رفسنجان در شرایط فوق قرمز از نظر کرونا قرار گرفته و طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، راه اندازی کاروان های زیارتی و اعزام زائران به مشهد مقدس ممنوع اعلام شده است.

وی افزود: این سفرها در حال حاضر ممکن است جان هموطنان مان در سراسر ایران را به خطر بیندازد لذا از مردم درخواست داریم که سفر به هر نقطه از کشور اعم از سفرهای زیارتی، سیاحتی و گردشگری و یا سفرهای غیر ضروری را لغو و تا زمان بهبود اوضاع صبر کنند و در خانه بمانند.

شهسواری تصریح کرد: با عوامل و کسانی که کاروان های زیارتی به مشهد مقدس را در چنین شرایطی راه اندازی می کنند برخورد می شود.

منبع:ایسنا