باید از تمامی امکانات در جهت رشد جامعه و منفعت عمومی استفاده کرد

مهر 24, 1400
36 بازدید

 استاندار لرستان‌ گفت: باید از تمامی امکانات در جهت رشد جامعه و منفعت عمومی استفاده کرد. دکتر فرهاد زیویار در نشست مدیران زیرمجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه‌ اجتماعی در استان به اهمیت و حساسیت این نهاد اشاره و اظهار کرد: با شناختی که به دست آمده و با توجه به گزارش ارائه شده این […]

باید از تمامی امکانات در جهت رشد جامعه و منفعت عمومی استفاده کرد

 استاندار لرستان‌ گفت: باید از تمامی امکانات در جهت رشد جامعه و منفعت عمومی استفاده کرد.

دکتر فرهاد زیویار در نشست مدیران زیرمجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه‌ اجتماعی در استان به اهمیت و حساسیت این نهاد اشاره و اظهار کرد: با شناختی که به دست آمده و با توجه به گزارش ارائه شده این سازمان تفاوت‌هایی اساسی با دستگاه‌های دیگر دارد.

استاندار لرستان‌ ادامه داد: در این مجموعه مواردی همچون آموزش، حمایت، امداد، امکانات مالی و بانکی، مناسبات اجتماعی و سایر بخش‌ها  وجود دارد و علی‌رغم آنکه معضلات و مسائلی هم در آن مشهود است اما نقطه امید و اتکا است.

وی افزود: معتقدم صرف‌نظر از ابعاد مثبت و حمایتی در این سازمان باید نسبت به مسائل آن توجه کافی داشته باشیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه طرح وظایف و مأموریت‌های سازمانی در جلسات می‌تواند به کلیت دستگاه کمک کند بر مطرح‌شدن مسائل تأکید کرد تا در جهت حل‌وفصل مشکلات قدمی برداشته شود.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به‌ضرورت شناخت و استفاده از ظرفیت‌های موجود گفت:  باید از تمامی امکانات در جهت رشد جامعه و منفعت عمومی استفاده کرد زیرا امکانات موجود متعلق به همه مردم است.

استاندار تصریح کرد: در حال حاضر نقش محوری و حمایتی استانداری همچون نخ تسبیح در جهت انسجام و هم‌افزایی دستگاه‌ها عمل خواهد کرد و هر جا که نیاز به اعمال حاکمیت لازم باشد در جهت رفع معضلات وارد عمل خواهد شد.

منبع: ايسنا