باستی هیلز تفت غیرقانونی است

آبان 26, 1400
6 بازدید

ایسنا/یزد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت با اشاره به تبلیغات فضای مجازی در خصوص فروش زمین‌های شهرک باستی هلیز در این شهرستان گفت: زمین های شهرک باتی هیلز واقع در غیاث آباد شهر نیر فاقد هرگونه مجوز قانونی است. «سید محمد ابراهیم اقبالی» گفت: تفکیک و قطعه بندی زمین در هر منطقه نیازمند اخذ مجوز […]

باستی هیلز تفت غیرقانونی است

ایسنا/یزد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت با اشاره به تبلیغات فضای مجازی در خصوص فروش زمین‌های شهرک باستی هلیز در این شهرستان گفت: زمین های شهرک باتی هیلز واقع در غیاث آباد شهر نیر فاقد هرگونه مجوز قانونی است.

«سید محمد ابراهیم اقبالی» گفت: تفکیک و قطعه بندی زمین در هر منطقه نیازمند اخذ مجوز از ادارات مربوطه است که بررسی های صورت گرفته نشان می دهد در خصوص این شهرک تاکنون هیچ اقدام قانونی صورت نگرفته است.

وی با اشاره به سودجویی عده ای معلوم حال از بستر فضای مجازی تصریح کرد: مردم به اینگونه تبلیغات توجه نکرده و قبل از انجام هر گونه معامله از صحت و سقم اطلاعات ارائه شده اطمینان حاصل کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، اقبالی اظهار کرد: مردم قبل از انجام معامله به ویژه در مناطق ییلاقی نسبت به استعلام مدارک لازم قانونی از طریق مراجع ذیصلاح اقدامات لازم را انجام تا با مشکل روبرو نشوند.

منبع: ايسنا